4 HUVITAVAT FAKTI, mida sa Victoria’s Secreti pesuinglite kohta ei teadnud

Maailma kuulsaim pesubränd Victoria's Secret sündis Californias ning seda juba aastal 1977, mil üks abielupaar leidis, et poes müüdav pesu on alla igasugust arvestust. Brändi looja Roy Raymond on meediale antud intervjuudes korduvalt öelnud, et ta häbenes tol ajal pesupoodi minekut ning mitte kunagi ei leidnud ta oma abikaasale Gaye'le pesu, mis talle meeldinud oleks.

Maailma kuulsaim pesubränd Victoria’s Secret sündis Californias ning seda juba aastal 1977, mil üks abielupaar leidis, et poes müüdav pesu on alla igasugust arvestust. Brändi looja Roy Raymond on meediale antud intervjuudes korduvalt öelnud, et ta häbenes tol ajal pesupoodi minekut ning mitte kunagi ei leidnud ta oma abikaasale Gaye’le pesu, mis talle meeldinud oleks.

Maailma kõige esimene Victoria’s Secreti pood avati samuti Californias ning tänaseks on sellest kasvanud lausa kultuslik bränd, mille kaupa müüakse kõikjal üle kogu maailma ning väga suurt rolli mängib selle kaubamärgi juures ka reklaam läbi imekaunite modellide. Just supermodellid on need, kes pesuinglitena Victoria’s Secreti tooted nii hinnaliseks on muutnud.

Siinkohal toome välja neli põnevat fakti, mida sa Victoria’s Secreti pesuinglite kohta ilmselt ei teadnud:

1. Pesumodellidele ei ole kiirtoit keelatud

Tippmodell Cara Delevingne, kes on samuti Victoria’s Secreti pesuingli rollis olnud, ütleb ausalt, et ta sööb seda, mille järele isu on ning enne moeetendusi on selleks sageli olnud kiirtoit. Cara jaoks ei ole selles midagi kummalist, kui ta enne pesuväel lavale minekut hamburgeri ära sööb ning siiamaani ei ole keegi seda talle ka pahaks pannud.

2. Mõned modellid peavad aga dieeti

Mitte kõigil pole geenidega vedanud nii hästi nagu Caral ning näiteks Erin Heatherton, kes töötas Victoria’s Secreti modellina aastatel 2008-2013, pidi enne show-hooaega kõvasti vaeva nägema, et piisavalt sale ja trimmis figuur saavutada. Seetõttu tuli tal ühel hetkel glamuursest ametist loobuda, sest tema keha polnud selle jaoks loodud.

3. Konkurents on karm

Paljud modellid ihkavad jõuda Victoria’s Secreti ridadesse, ent see õnnestub vaid vähestel ning see tähendab, et konkurents on karm. Kui Kendall Jenner esimest korda pesuingli staatusesse tõusis, tähendas see ühtlasi ka ühe modelli väljavahetamist ning selleks oli Jordan Dunn, kes hiljem oma viha Twitteris välja elas ja seejärel kommentaari muidugi ka ära kustutas. Pesuingliks olemine tähendab ka vihavaenlase omamist ja sinna pole midagi parata.

4. Paljudel pesuinglitel on lapsed

Victoria’s Secreti pesuinglid võivad karjääri vahepeal katkestada ja perekonna luua ning kui nad peale seda oma figuuri tagasi vormi suudavad ajada, teeb Victoria’s Secret nendega uue lepingu ja töö jätkub endistviisi. Heidi Klum ja Alessandra Ambrosio on vaid kaks näidet, ent neid modelle on veel, kes vahepeal emaks on saanud ning seejärel taas pesumodelli ametit jätkanud.

Allikas: cosmopolitan