42aastane Cameron Diaz on kõigeks valmis, et rasedaks jääda

42aastane Cameron Diaz on kõigeks valmis, et rasedaks jääda

Näitlejatar Cameron Diaz (42) abiellus viis kuud tagasi oma elu armastusega, kelleks on 36aastane muusik Benji Madden ning nüüd ringlevad Hollywoodis jutud, justkui Cameron on otsustanud näitlemisega pausi teha, et pereloomisele keskenduda…

Näitlejatar Cameron Diaz (42) abiellus viis kuud tagasi oma elu armastusega, kelleks on 36aastane muusik Benji Madden ning nüüd ringlevad Hollywoodis jutud, justkui Cameron on otsustanud näitlemisega pausi teha, et pereloomisele keskenduda …

Cameron tahab last ning on nõus selle nimel oma karjääris pausi tegema – kõik pakkumised, mis talle viimase paari kuu jooksul tehtud on, lükkas naine tagasi. Kindel on see, et rahaga Cameroni ära osta ei saa, sest seda on tal piisavalt ning praegu naudib ta elu oma kümne miljoni dollarilises Beverly Hillsi kodus. 

Allikate väitel veedavad Cameron ja Benji päris palju aega kahekesi olles ning Cameronil on kindel plaan anda välja uus raamat, mis oleks järg raamatule “The Body Book”. Köögis uute retseptide katsetamine ja meditatsioon kuuluvad Cameroni igapäevaste tegevuste juurde.

Cameron tahab rasedaks jääda ning loodetavasti õnnestub see loomulikul teel. Tänapäeval ei ole 42aastaselt esimest korda emaks saamine sugugi mitte võimatu.

Väga võimalik, et lähikuudel on oodata beebiuudiseid!

Allikas: usweekly.com