44AASTANE GWYNETH PALTROW tähistas sünnipäeva bikiinides

44AASTANE GWYNETH PALTROW tähistas sünnipäeva bikiinides

Näitlejatar Gwyneth Paltrow tähistas 27. septembril oma 44. sünnipäeva, ent fotosid vaadates tundub justkui ta poleks päevagi vanem kui 35! Kahe lapse ema näeb lausa suurepärane välja ning muidugi pole ka saladus, et ta on alati tervislikust eluviisist lugu pidanud. Gwyneth on tervislikust toitumisest lausa heas mõttes sõltuvuses ja seda on näha.

Näitlejatar Gwyneth Paltrow tähistas 27. septembril oma 44. sünnipäeva, ent fotosid vaadates tundub, justkui ta poleks päevagi vanem kui 35! Kahe lapse ema näeb lausa suurepärane välja ning muidugi pole ka saladus, et ta on alati tervislikust eluviisist lugu pidanud. Gwyneth on tervislikust toitumisest lausa heas mõttes sõltuvuses ja seda on näha.

Mõned päevad tagasi tähistas näitlejatar ja kahe kokaraamatu autor Mehhikos oma 44. sünnipäeva ning nautis täiel rinnal mõnusat rannailma. Paparatsodest ei pääsenud ta aga ka oma sünnipäeval ning peagi jõudsid välismeedia veergudele fotod bikiinides Gwynethist, kes rannas vaba aega veedab ja sõpradega lõõgastub.

44aastaselt sellist figuuri omada on ilmselt paljude naiste unistus, seega tasuks Gwynethi toitumisharjumustest eeskuju võtta.