44aastane rase naine on seksikam kui 20aastased! PILDID

44aastane rase naine on seksikam kui 20aastased! PILDID

Austraaliast pärit 44aastane personaaltreener Michelle Bridges, kes on ühtlasi ka tuntud telenägu ja saatejuht, saab selle aasta lõpus esimest korda emaks! Tegu on naisega, kes omandas personaaltreeneri paberid olles vaid 18aastane ning seega pole midagi imestada, et ka nüüd, mil ta on seitse kuud rase, annab ta trenne edasi.

Austraaliast pärit 44aastane personaaltreener Michelle Bridges, kes on ühtlasi ka tuntud telenägu ja saatejuht, saab selle aasta lõpus esimest korda emaks! Tegu on naisega, kes omandas personaaltreeneri paberid, olles vaid 18aastane ning seega pole midagi imestada, et ka nüüd, mil ta on seitsmendat kuud rase, annab ta trenne edasi.

Väga tervitatav on näha rõõmsaid ja hakkajaid naisi, kes ka raseduse ajal end käest ei lase ning tervislikku eluviisi edasi naudivad. Paar päeva tagasi andis Michelle oma kodumaal Austraalias rannas rühmatrenni ning nendelt piltidelt, mis rannas tehti, vaatab vastu üks väga positiivne ja energiast pakatav tulevane ema.

Loomulikult tuleb raseduse ajal treenimisega ettevaatlik olla ja kui sa pole kunagi varem sporti teinud, siis raseduse ajal sellega alustada ei tohiks. Selle loo eesmärgiks on lihtsalt näidata, et ka 44aastaselt võib saada esimest korda emaks ja et rasedus ei ole haigus – sa ei pea voodis olema. Kui enesetunne on hea, siis võib trenni teha ka raseduse ajal!

Vaata rohkem pilte allpool olevast galeriist!