5 KUULSAT HEATEGITJAT: kes need on ja mida nad tegid?

5 KUULSAT HEATEGITJAT: kes need on ja mida nad tegid?

Loeme kollaseid uudiseid Hollywoodi staaridest igapäevaselt. Kõige selle juures jäävad tihti aga varju heateod, mida näitlejad ja muusikud oma suurte palganumbrite juures võimaldada suudavad. Siin on viis lugu sellest, kuidas kuulsused oma „võimu“ õigesti ära kasutanud.

Loeme kollaseid uudiseid Hollywoodi staaridest igapäevaselt. Kõige selle juures jäävad tihti aga varju heateod, mida näitlejad ja muusikud oma suurte palganumbrite juures võimaldada suudavad. Siin on neli lugu sellest, kuidas kuulsused oma „võimu“ õigesti ära on kasutanud.

Jim Carrey

Komöödia ja heategevus käivad käsikäes. Humoristist näitleja Jim Carrey on vast iga klienditeenindaja unistus. Nimelt jättis mees aprillikuu alguses oma sõpradega NYC söögikohas einestades ettekandjale 225 dollarit jootraha. Arve ise oli kusjuures 151 dollarit. Väidetavalt oli Jim heas tujus. 

David Beckham

David Beckham on kuulutatud korduvalt maailma seksikaimaks meheks, aga mees ei hiilga mitte ainult seksikusega. Ühel külmal ja vihmasel päeval märkas David parameedikut, kes abistas tänaval abivajajat. Mees tõi kahele kaks kohvi ja teed. „Olgugi et ma hoidsin patsienti soojas, oli väljas ikka väga jahe!“ rääkis parameedik Catherine. „Äkki märkasin, et keegi, kes näeb välja täpselt nagu David Beckham, jalutab meie poole. Ta tervitas meid ja ulatas mulle kohvi ning patsiendile teed.“ Milline mees! 

Taylor Swift

Kuuldavasti on sattunud muusik Kesha kohtusaagasse, kus naine süüdistab oma endist produtsenti enda seksuaalses kuritarvitamises. Taylor Swift annetas 250 000 dollarit Keshale, et viimane saaks võidelda õigluse eest ilma, et raha tuleks takistuseks. Naised hoiavad ikka kokku!

Jamie Foxx

Näitleja tegutses väga kiiresti, kui tundmatu meesterahvas tegi avarii Jamie maja ees. Nimelt oli juht kaotanud kontrolli oma auto üle. Kokkupõrke käigus süttis auto aga põlema. Õnneks oli Foxx läheduses ning helistas päästeametisse, sealjuures tõmbas meesterahva põlevast autost välja. Olgugi et õnnetusse sattunud härra sai põletushaavasid, jäi ta ellu ning seda tänu Jamie Foxxi kiirele reageerimisele. Aitäh!