5 nõuannet, kuidas visuaalselt saledam välja näha

5 kommentaari
5 nõuannet, kuidas visuaalselt saledam välja näha

Igal naisel on selliseid päevi, kus ta tunneb end koledama või suuremana kui muidu. See võib tuleneda kaalu kõikumisest, ebameeldivustundest teatud ajal kord kuus või lihtsalt ei sobi mitte miski selga. Loe läbi järgnevad soovitused, kuidas end visuaalselt saledamaks riietuda.

Igal naisel on selliseid päevi, kus ta tunneb end koledama või suuremana kui muidu. See võib tuleneda kaalu kõikumisest, ebameeldivustundest teatud ajal kord kuus või lihtsalt ei sobi mitte miski selga. Loe läbi järgnevad soovitused, kuidas end visuaalselt saledamaks riietada.

Ruuduline särk ümber talje

Sidudes ruudulise (meeste ) särgi või õhukese sviitri ümber oma vöökoha, muudad sa oma puusad silmale kitsamaks. Lisaks aitab see lendlevat pluusi või kleiti figuurisõbralikumalt kanda. Selline viis on väga stiilne ja prantsuspärane.

Õhulise pluusi esiosa püksivärvli sisse peidetud

Kui sul on veidi kandilise lõikega, mugav ja vabalt laskuva kangaga pluus, siis pista selle esipoolest väike osa püksivärvli vahele. Nii lood illusiooni, et sul on lame kõht. Aitab ka see, kui sul on natuke kõrgema pihaga püksid.

Suur meeste kampsun kui silmapilkne salendaja

Üks lihtsaid viise, kuidas oma jalgu peenemana esitleda, on kanda seljas suurt kudumit ja jalas retuuse. Kindlasti leiab unisex-stiilis meeste kampsuneid, mis on mõnusad, pikemad ja suuremad kui mõned naiste kogukamad sviitrid.

Massiivsed õlad

Stiilne jakk suurte kandiliste õlgadega ja kukekad kitsalõikelised püksid on väga Isabel Marantilik. See loob mulje, et jalad on peenemad kui tegelikult. Samas peab arvestama ka sellega, et tulemuseks on tõenäoliselt pisut kolmnurkne kehakuju.

Liivakellakujuline siluett

Ole teadlik oma kehakujust ning rõhuta oma parimaid osi! Kanna näiteks lihtsat musta sametist jersey-stiilis stretši toppi koos laia seelikuga, millel on kõrge piht.

Kas Sina riietud nii, et võtad oma kehakuju arvesse või pöörad sellele tähelepanu harva?

Allikas: Elle.com