50 KG ALLA VÕTNUD naine: “Vaid sina ise võid ennast õnnelikuks muuta!”

Monica Petrosina kaalus 15-aastasena üle 100 kg. Nüüd kaalub ta kõigest 53 kg. Naise eluviisi muudatus sai alguse peale seda, kui ta nägi “The Mighty Ducks” filmi. Monica lugu on olnud inspiratsiooniks ka paljudele teistele, kirjutab Daily Star. 

24-aastane Inglismaal elav Monica rääkis, et oli teismelisena ülekaaluline, mis tõi kaasa selle, et teda kiusati koolis ja tal oli madal enesehinnang. 

“Olen pärit Itaalia perest, kes sõi palju itaaliapärast toitu. Sõime alati tervislikult, kodus valmistatud toitu, kuid minu suurimaks probleemiks oli mu suur isu,” rääkis ta. 

15-aastasena kaalus naine natuke üle 100 kg. “Vaatan vanu pilte ja ei suuda uskuda, et nägin kunagi selline välja. Mäletan, et tundsin end kurva ja üksikuna ning mu enesehinnang oli kiusajate tõttu väga madal.”

Kõik muutus, kui Monica nägi filmi “The Mighty Ducks”. Kõnealune film innustas teda niivõrd, et ta liitus kohaliku jäähokiklubiga, kus treener õpetas kaloreid lugema ja trenni tegema. “Jäähoki mängimine muutis mu elu ja tõstis mu enesehinnangut – seda, kes ma olin ja mida tundsin. Muutusin enesekindlamaks ja tundsin, et võin saavutada oma eesmärgi.”

Ülikooli minnes pidas naine kinni tervislikest eluviisidest. Ta on jooksnud ka poolmaratone ning õppis personaaltreeneriks. 

“Olen saavutanud oma eesmärgi, näen hea välja ja esindan oma maad spordialal, mida tõeliselt armastan. See on auhind, mida alati soovisin. Soovitan ka teistel jahtida oma unelmaid. Vaid sina ise võid ennast õnnelikuks muuta,” sõnas Monica. 

Vaata rohkem pilte Monicast siit