6 kuulsust, kes on vaime näinud

6 kuulsust, kes on vaime näinud

Küsimus vaimude ning teispoolsuse olemasolu kohta on midagi, mille üle pidevalt arutletakse. Paljud inimesed on aga veendunud, et neil on olnud kokkupuude siit ilmast lahkunute ehk vaimudega.

Küsimus vaimude ning teispoolsuse olemasolu kohta on midagi, mille üle pidevalt arutletakse. Paljud inimesed on aga veendunud, et neil on olnud kokkupuude siit ilmast lahkunute ehk vaimudega.

Alljärgnevalt toome sinuni kuus kuulsust, kes väidavad, et nemad on kummitusi näinud, neid pildistanud, ja usu või mitte, aga nendega isegi vahekorras olnud.

 

1. Anna Nicole Smith


Anna Nicole ei ole väidetavalt vaime mitte ainult kohanud, vaid lausa kummitusega seksinud. Regulaarselt. Esimest korda, kui see juhtus, arvas naine, et tegemist on tema poiss-sõbraga. Üsna kiiresti sai Anna Nicole aga aru, et see pole nii. Oma sõnul polnud tal vaimuga seksimise vastu midagi, sest seks olevat olnud suurepärane!

2. Kate Hudson

Näitlejanna paljastas, et tal on olnud üksjagu kokkupuuteid vaimudega. Ta on näinud ilma näota kummitust rohkem kordi, kui kokku lugeda suudaks. Ja kord olevat teda külastanud ka surnud vanaema vaim. Vähemalt on lohutav teada, et vanaema hoiab Kate’l ka teispoolsusest silma peal.

3. Nicholas Cage


Nicholas Cage’l on “tondijutte” terve pagasitäis. Tema lemmikuks on juhtum, kus ta ööbis Ameerika filmiprodutsendi Francis Ford Coppola majas. Nicholas viibis maja pööningul, kui hilisõhtul ilmus sinna ka kohevate juustega naisterahvas. Esmalt arvas mees, et tegemist on tema tädiga. Kui naine aga lähemale astus, siis sai näitlejale üsna kiiresti selgeks, et tegu siiski pole tema tädiga. Nicholas ei tea siiani, kes see ilmutus oli, aga see olevat ta poolsurnuks ehmatanud.

4. Matthew McConaughey


Aastal 2003 elas see paljude naiste silmarõõm majas, kus kummitas. Esimesel korral, kui tal vaimuga kokkupuude oli, läks ta endast välja. Ta kuulis pidevalt häält, justkui pillaks keegi mündi maha. Alguses hüppas mees selle hääle peale voodist välja, haaras pesapalli kurika ning jooksis mööda maja ringi, lootes leida mingitki selgitust kuuldule. Kuid tulemusteta. Matthew otsustas siis aga vaimu olemasoluga leppida ning andis sellele nimeks Sinine daam.

5. Keanu Reeves


Keanu lugu on kõhedusttekitav. Kui ta oli viieaastane, siis tema ja ta õde nägid vaimu majas, kus nad tol ajal elasid. Kummitus kandis ülikonda ning tal ei olnud jalgu. Hirmus.

6. Taylor Momsen


Ehk ei tule see üllatusena, et mässaja hingega “Kõmutüdruk” Taylor ei ole vaime mitte ainult näinud, vaid ka omapead otsimas käinud. Pärast seda, kui tema ema eakas naaber suri, otsustas noor Taylor, et nüüd oleks õige tegu minna tondijahile. Neiu läks siis surnud naabri majja ja vaatas seal ringi. Taylor väidab, et tegi majas kaks fotot, millel on selged asitõendid vaimu olemasolu kohta. Ühel neist olevat näha vaid õhus hõljuvat kätt ning teisel aknast paistvat vanema naisteraha kuju.

 

Allikas:  bettyconfidential.com