7 Hollywoodi staari, kes ütlevad alkoholile “ei”

7 Hollywoodi staari, kes ütlevad alkoholile “ei”

Hollywoodi glamuurne elu on täis punase vaiba üritusi, hõrgutavaid sööke ning luksuslikke jooke, mis tähendab, et alkohol on staaridele pidevalt käeulatuses. Kui nii võtta, siis pole ka mingi ime, et paljud näitlejad alkoholiga kimpus on, ent sellegipoolest leidub Hollywoodis ka neid, kes üldse alkoholi ei joo. Isegi mitte siis, kui neile pakutakse vahuveine, mille hinnad algavad tuhandetest dollaritest….  Siin nad on: kuulsad ja ilusad inimesed, kes eelistavad kainet eluviisi:

Hollywoodi glamuurne elu on täis punase vaiba üritusi, hõrgutavaid sööke ning luksuslikke jooke, mis tähendab, et alkohol on staaridele pidevalt käeulatuses. Kui nii võtta, siis pole ka mingi ime, et paljud näitlejad alkoholiga kimpus on, ent sellegipoolest leidub Hollywoodis ka neid, kes üldse alkoholi ei joo. Isegi mitte siis, kui neile pakutakse vahuveine, mille hinnad algavad tuhandetest dollaritest…. 

Siin nad on: kuulsad ja ilusad inimesed, kes eelistavad kainet eluviisi:

1. Jennifer Hudson – see näitlejatar ei ole mitte kunagi alkoholi isegi proovinud. 

2. Kim Kardashian – kuigi varasemalt on Kim mõnel pidulikul üritusel paar klaasi alkoholi tarbinud, siis kokkuvõttes on ta alati eelistanud kaineks jääda. Praegusel ajal ei tarbi ta üldse alkoholi.

3. Blake Lively – tegu on staariga, kes pole oma elus kordagi ühtegi narkootilist ainet proovinud ning alkoholi ta samuti ei tarbi. Küll aga meeldib talle alkoholiga süüa valmistada.

4. Demi Lovato – õnneks on Demi oma sõltuvustest tänaseks jagu saanud. Minevikus on tal olnud probleeme nii alkoholi kui ka narkootikumidega, ent nüüd on ta juba pikka aega sõltuvust tekitavatest ainetest puhas olnud.

5. Colin Farrell – taas on tegu staariga, kes on minevikus pidanud võitlema alkoholisõltuvusega. Õnneks suutis Colin alkoholist loobuda ning endise eluviisi juurde tagasi ta enam minna ei taha. 

6. Kirsten Davis – ta loobus alkoholist 22aastaselt, et keskenduda oma näitlejakarjäärile. Nimelt leidis Kirsten, et alkoholi joomine ei lase tal oma eesmärkidele keskenduda ning mõjub ka välimusele laastavalt. Hollywoodis, nagu me kõik teame, on välimus väga oluline.

7. Eminem – alkoholisõltuvusest vabanenud Eminem teeb taas muusikat ning elab päev korraga. Alkohol ja narkootikumid on talle elu jooksul palju probleeme valmistanud ning ta kahetseb minevikus tehtud vigu tänaseni. Alkoholist ja narkootikumidest hoiab ta suure kaarega eemale.

Allikas: celebs.amerikanski.com