7 maailma kõige populaarsemat Twitteri kontot

7 maailma kõige populaarsemat Twitteri kontot

Kõige rohkem jälgijaid on loomulikult kuulsustel, sest fännid tahavad kuulda iga sõna oma iidoli suust. Siin on seitse kõige suurema jälgijaskonnaga Twitteri kasutajat.

Kõige rohkem jälgijaid on loomulikult kuulsustel, sest fännid tahavad kuulda iga sõna oma iidoli suust. Siin on seitse kõige suurema jälgijaskonnaga Twitteri kasutajat.

 

 

 

1. Justin Bieber

See pole mingi üllatus, et Ameerika imepoisil on kõige rohkem jälgijaid. Ükskõik, mida ta ka ei tee, tema fännid on kindlalt tema selja taga. 

Twitter: @justinbieber

Jälgijaid: 41 901 690 

 

2. Katy Perry

Tüdruk, kes meeldib kõigile. Andekas laulja kasutab Twitterit oma fännidega suhtluseks, videote, muusika ja mõtete jagamiseks. 

Twitter: @katyperry

Jälgijaid: 39 373 762

 

3. Lady Gaga

Katy Perry lükkas alles hiljuti Lady Gaga kolmandale kohale, kuid siiski on tal üle 39 miljoni jälgija. Kahjuks on ta kontol hetkel vaikus, kuna ta toibub väidetavalt puusaoperatsioonist. Kuid tema häält igatsetakse!

Twitter: @ladygaga

Jälgijaid: 39 112 244

 

4. Barack Obama

Ameeriklased näitavad nii toetust oma presidendile ja hoiavad end kursis riigis toimuvaga, olles lisanud ta enda poolt jälgitavate nimekirja.  

Twitter: @BarackObama

Jälgijaid: 34 155 252

 

5. Taylor Swift

Üdini positiivne ja heatujuline Taylor on üks maailma edukamaid artiste ning heaks eeskujuks paljudele tüdrukutele. Tema säutsud on sama rõõmsad kui ta ise!

Twitter: @taylorswift13

Jälgijaid: 30 839 825

 

6. Rihanna

Pööraselt andekas ja tapvalt seksikas Rihanna viib esikümnesse vist iga laulu, mis ta kirjutab. Temast ei saa kunagi küllalt tema 30 miljonil jälgijal.

Twitter: @rihanna

Jälgijaid: 30 598 669

 

7. YouTube

YouTube on üks maailma kõige populaarsematest veebisaitidest ja suurepärane meelelahutus. Iga päev laetakse sinna üles tohutult palju uusi vidosid ja et nendega kuidagigi kursis olla, on kasulik jälgida neid Twitteris ja noppida üles need, millest teised hakkavad rääkima. 

Twitter: @YouTube

Jälgijaid: 30 453 761

 

Twitter on lisanud sotsiaalmeediale uue mõõtme. See on kiire, lihtne, interaktiivne ja sõltuvust tekitav. Keda sina Twitteris jälgid?


Allikas: allwomanstalk.com