7 staari, kes on seksisõltlased

Paljud Hollywoodi staarid on tunnistanud, et nad on seksist sõltuvuses, kirjutab ajaleht The Sun.

Paljud Hollywoodi staarid on tunnistanud, et nad on seksist sõltuvuses, kirjutab ajaleht The Sun.

Kanye West

Staar on oma sõltuvusest alati avalikult rääkinud. Ta on tunnistanud, et kannatab üliaktiivse libiido käes juba lapsepõlvest saadik.

”Ma arvan, et mu seksisõltuvus sai alguse väga noores eas,” rääkis staar 2009. aastal. Kanye on ka intervjuus öelnud: ”Mul on seksisõltuvs. Tahan seda koguaeg teha.”

Russell Brand

2007. aastal avaldas näitleja, et on maganud enam kui 2000 naisega. Ka sõbrad on julgustanud Brandi abi otsima. Abielu Katy Perryga kestis vaid 14 kuud. Brand tunnistas, et pärast lahutust pöördus ta kohe vanade harjumuste juurde tagasi.

”See on nagu oleksid mõnda aega riisidieedil ja siis paluks Willy Wonka sul šokolaaditehast juhtima hakata.”

David Duchovny

Naistemehe roll telesarjas ”Californication” ei ole pelgalt väljamõeldis. 2008. aastal läks ta kliinikusse sõltuvust ravima. Varsti pärast ravile minemist lõppes tema ja abikaasa Tea Leoni liit.

Tiger Woods

Info golfimängija seksisõltuvusest pole ilmselt kelleltki kõrvust mööda libisenud. 2009. aastal läks ta suure meediakära saatel lahku modell Elin Nordegrenist, kui selgus, et Tiger on oma seemet lahkelt ka mööda küla laiali jaganud.

Jesse James

Kuus aastat kestnud abielu Sandra Bullockiga varises kokku 2010. aastal, kui mees jäi petmisega vahele. Ka Jesse otsis abi võõrutuskliinikust. Hiljem tunnistas ta oma seksisõltuvust teleintervjuus.

Charlie Sheen

Räägitakse, et näitleja on maganud 5000 naisega. Charlie tunnistas, et on seksist sõltuvuses jaanuaris USA teledoktor Mehmet Ozile antud intervjuus.

Lindsay Lohan

Kui kuulujutud tõele vastavad, siis on probleemsel näitlejataril olnud sadu voodipartnereid. Vallutuste hulka kuuluvad muuhulgas Calum Best, Harry Morton, Brandon Davis ja Aaron Carter. Staar ei ole otseselt tunnistanud, et ta on sõltlane, kuid on öelnud, et naudib seksi.

”Ma naudin seksi. Näitlejaks olemine on üksildane. Ma vihkan üksinda magamist.”

 

Buduaar.ee