8 skandaalset kõlakat Kate Middletoni kohta

8 skandaalset kõlakat Kate Middletoni kohta

Hertsoginna Kate Middleton on meediatähelepanu keskmes olnud juba mitmeid aastaid ning muidugi on tema kohta kirjutatud ka sadu tuhandeid artikleid, millest paljud ei vasta tõele. Küll on spekuleeritud tema mineviku teemadel, rasedustest ja suhtest prints Williamiga.

Hertsoginna Kate Middleton on meedia tähelepanu keskmes olnud juba mitmeid aastaid ning muidugi on tema kohta kirjutatud ka sadu tuhandeid artikleid, millest paljud ei vasta tõele. Küll on spekuleeritud tema mineviku teemadel, rasedustest ja suhtest prints Williamiga. 

Mis on kõige kõmulisemad kuulujutud, mis Kate Middletoni kohta välismeedias avaldatud on – sellest loe allpool lähemalt!

1. Kuulujutt sellest, et Kate sünnitab kaksikud

See jutt on nüüdseks juba kahel korral meediast läbi käinud ehk siis mõlema raseduse korral otsustasid mõned portaalid avaldada loo sellest, et Kate sünnitab kaksikud, kuigi tegelikult ei olnud neil ühtegi juhtlõnga, mis seda fakti kinnitanud oleks.

2. Kate vaevleb toitumishäire küüsis

Kate on alati sale olnud ning see, kui teda mõnel pildil saledamaks töödeldakse, et saaks lahti lasta jutu, justkui tal oleks toitumishäire, on väga ebaviisakas ja inetu. See ei vasta tõele. Pidevalt avalikkuse tähelepanu all olek seab talle ranged reeglid ning võimalus end lõdvaks lasta puutub sootuks – sellise pingega võib aeg-ajalt kehakaal kõikuma lüüa. 

3. Kate on ilukirurgi noa all käinud

Kate ei ole ilukirurgi teenuseid kasutanud ja seda, kas ta seda kunagi tulevikus teeb, näitab vaid aeg. 

4. Kate plaanib adopteerida lapse Aafrikast

Iseenesest oleks vahva, kui hertsoginna tõepoolest lapse adopteeriks, ent siiamaani pole neil seda plaanis olnud. Kes sellise kuulujutu lahti lasi, seda on raske öelda.

5. Kate harrastab postitantsu ehk striptiisi

Siinkohal ei teagi keegi, kas Kate on käinud postitantsutrennis või mitte, kuid suure tõenäosusega on see lihtsalt tühipaljas kuulujutt. Kate treenib eratreenerite juhiste järgi ja seda, et tal kodus postid püsti pandud oleks, et nendel sriptiisi harjutada, on raske uskuda.

6. Kate ei tahagi tegelikult hertsoginna tiitlit kanda

Jah, tegu on täiskohaga ametiga, millest puhkust võtta ei saa, kuid Kate valis selle tee vabatahtlikult, sest ta teab, et see sobib talle. Jutud sellest, et Kate on õnnetu ning soovib salamisi teistsugust elu elada, ei vasta tõele. 

7. Kate kannatab pideva surve all, nimelt nõutakse temalt kolmandat korda rasedaks jäämist

Tegelikult ei ole see asi üldse nii hull! Kate saab oma kolmanda lapse sündi või mittesündi ise valida ehk siis, kui ta otsustaks, et ta rohkem lapsi ei soovi, siis sellega lepitakse.

8. Kate on juba praegu uuesti rase oma kolmanda lapsega

Sellist kuulujuttu kuuleme me veel pikka aega ja kes teab, äkki ühel hetkel vastab see isegi tõele. Täna aga mitte!

 

Allikas: heat.com