82-AASTANE VANADAAM: “Ma pole kohanud meest, kes mind panna ei tahaks!”

5 kommentaari
82-AASTANE VANADAAM: “Ma pole kohanud meest, kes mind panna ei tahaks!”

New Yorgist pärit Hattie Retroage võib küll juba 82 olla, kuid naise sõnul on tal mehi lausa jalaga segada. Vanadaam pole aga huvitatud endavanustest härradest, vaid tema põhilised voodipartnerid on naisest vähemalt kolmkümmend aastat nooremad mehed, vahendab Daily Mail

“Ma pole veel siiani kohanud meest, kes mind panna ei tahaks,” sõnas otsekohene Hattie. “Ütlen meestele, et peame juba varem kohtuma, et näha, kas meie vahel on keemiat. Me lähme välja ja kui meil klapib, viin nad enda korterisse. Vastasel juhul ei tee ma nendega midagi,” selgitas daam, et päris igaühega ta siiski voodisse ei roni. 

Naine pole aga alati selline meestemaias olnud, vaid nooruses oli ta hoopis õnnelikus abielus. Liit purunes aga 1984. aastal, kui Hattie oli kõigest viiekümnendates. Pärast lahutust hakkas Hattie kohtamas käima omavanuste meestega, kuid need ei suutnud teda voodis rahuldada.

“Vanemad mehed ei oska naistele orgasmi pakkuda. Tahaksin kõikidele noortele naistele öelda, et masturbeerige! Naise kehad on loodud sellisena, et nad saavad vaid endale orgasmi anda. Hoidke seda elus,” rääkis vanadaam. 

Naise sõnul on tema 53-aastane tütar tema tegemistest väga huvitatud ning elab ema seksiseiklustele kaasa. Tema 57-aastane poeg aga ei taha sellest sõnagi kuulda.