Aasta ilusaim artist Getter Jaani: välimus on oluline

Aasta ilusaim artist Getter Jaani: välimus on oluline

Getter Jaani(18) sai tuntuks komanda hooaja saates “Eesti otsib superstaari”, kus ta jõudis finalistide sekka ning jäi 4. kohale. Veebruaris võitis Getter selle aasta Eesti Laulu konkursi Sven Lõhmuse lauluga “Rockefeller Street” (“Rockefelleri tänav”) ning esindab Eestit 56. Eurovisiooni lauluvõistlusel Düsseldorfis. Lisaks sellele pärjati kaunitar hiljuti muusikaauhindadel Kuldne Plaat 2011 tiitliga “Aasta ilusaim artist”. Getter rääkis Buduaarile, et välimus on oluline osa artistiks olemisel ning enamasti shoppab ta Seppäläs, Zaras ja hindab ka Eesti brändi Tallinn Dolls!  

Getter Jaani(18) sai tuntuks kolmanda hooaja “Eesti otsib superstaari” saates, kus ta jõudis finalistide sekka ning jäi 4. kohale. Veebruaris võitis Getter selle aasta Eesti Laulu konkursi Sven Lõhmuse lauluga “Rockefeller Street” (“Rockefelleri tänav”) ning esindab Eestit 56. Eurovisiooni lauluvõistlusel Düsseldorfis. Lisaks sellele pärjati kaunitar hiljuti muusikaauhindadel Kuldne Plaat 2011 tiitliga “Aasta ilusaim artist”. Getter rääkis Buduaarile, et välimusel on oluline osa artistiks olemisel ning enamasti shoppab ta Seppäläs, Zaras ja hindab ka Eesti brändi Tallinn Dolls!

Getteri arvates on artisti välimus väga oluline ning see peab kokku minema tema isiksusega. “Lauljal peab olema oma väljakandev stiil ja väga tähtis on ka see, et see stiil isiksuse ja hingeeluga kooskõlas kõnnib!” Getteri esinemisriided aitab leida üks Eesti tuntumaid stiliste Karolin Kuusik. “Esinemisriided valime me koos Karolin Kuusikuga – meil on üks maitse ja me klapime väga hästi!”

Otsest stiiliikooni noorel lauljataril pole ning brändi nime järgi ta ei shoppa. “Mulle meeldib väga palju asju kokku klapitada ja vastavalt tujudele ja sündmustele miksida. Kuna ma sobitan päris palju, siis pole mulle bränd tähtis – tähtis on see, et ma end hästi ja enesekindlalt ning mugavalt tunneksin! Väga häid miksimisvariante leian tihti Seppäläst ja Zarast. Stradivariuse poest olen enamasti leidnud karkassi, millele toetuda ja sobitada. Väga hingelähedane on muidugi Tallinn Dollsi nukulik stiil,” lisab ta.

Suureks võistluseks aitab neiul valmistuda tema tiim. “Minu manager Tambet Mumma võimaldab mul käia hääle-meedia-inglise keele koolitustes. Samuti kuulan oma sõprade, õpetajate ja pere nõuandeid ning teen nendest omad järeldused – mul on väga hea, armastav ja toetav tiim nende näol! Aitäh, et te mul olemas olete!”

Tene Sommer

 

Sarnased artiklid