Aastahiti galat juhivad Purga ja Kõrvits

Juba sel laupäeval, 3. jaanuaril paljastub tõde – selguvad läinud aasta parimad laulud. “Aastahitt 2008” auhinnagalat juhivad, säravad Heidy Purga ja FHM peatoimetaja Robert Kõrvits, kirjutab Õhtuleht.

“Juba sel laupäeval, 3. jaanuaril paljastub tõde – selguvad läinud aasta parimad laulud. “Aastahitt 2008″ auhinnagalat juhivad särav Heidy Purga ja FHM-i peatoimetaja Robert Kõrvits,” kirjutab Õhtuleht.

“Olen kuulanud “Aastahitti” kõik need pikad aastad ning ikka korralikult otsast lõpuni,” ütleb FHM-i peatoimetaja, Raadio 2 saatejuht ning suur muusikaarmastaja Robert Kõrvits. “Kui Aastahitt veel 30. detsembril oli, siis tähendaski see minu jaoks aasta lõppu.”

“Mul on hea meel, et mind kutsuti sel aastal galat juhtima. Katsun anda endast parima, et Margus Allikmaa ei tuleks mulle pärast kuusejalaga kallale,” loodab Kõrvits.

“Jumal tänatud, et Mihkel Raud ja Avo Raup mõtlesid selle saate kunagi 15 aastat tagasi välja,” räägib Raadio 2 peatoimetaja Heidy Purga.

“Tänaseks on sellest kasvanud Eesti suurim muusikaküsitlus ja kindlasti oluline muusika-aastat kokkuvõttev pidu, kus Raadio 2 saab kõikide muusikasõprade vahendusel artistidele-muusikutele pai teha. See pidu on just neile,” lisab Purga.

“Aastahiti” auhinnagala lavalaudadel astuvad üles Toe Tag, Zetod, HU?, Groundhog Day, Rulers Of The Deep, Unistuste Bänd (kooseisus Kristjan Kasearu, Katrin Siska, Robert Vaigla, Danel Pandre, Marko Atso ja Raivo Tafenauga) ning teised Eesti muusikataeva säravaimad tähed.

Green-roomis on avatud Padari Baar, kus rokkar isiklikult keelekastet pakub ning kuulsate ja tähtsatega juttu teeb.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja