Adele: Kui mees nimetaks mind paksuks, tapaksin ta!

13 kommentaari
Adele: Kui mees nimetaks mind paksuks, tapaksin ta!

Adele on eriline artist sellepoolest, et ta ei eputa lavalaudadel imenappides rõivastes nagu tema kolleegid Lady Gaga, Rihanna või Katy Perry.

Adele on eriline artist sellepoolest, et ta ei eputa lavalaudadel nappides rõivastes nagu tema kolleegid Lady Gaga, Rihanna või Katy Perry.

175 sentimeetrit pikk Adele kannab rõivasuurust 42 ning on oma karjääri jooksul puutunud kokku mitmete küsimustega kaalu ja kehasuuruse kohta, kirjutab Ilta Sanomat.

”Ma teadsin, et eelkõige Ameerikas hakkavad inimesed küsima, kas ma tunnen survet kaalu alandamiseks. Ma arvan, et see ei ole oluline. Mina teen vaid plaate. Ma ei taha pääseda Playboy esikaanele. Mina tahan olla ajakirja Rolling Stones kaanel riided seljas,” sõnas lauljatar.

Kord küsis üks ajakirjanik, kas Adele tunneb survet, et peab kaalus alla võtma, et endale meest leida. Lauljatar elab hetkel koos Simon Koneckiga.

”Kui mu mees ütleks, et ma paks olen, tapaksin ta!”

Staar kinnitab, et tal ei ole vajadust kaalu langetada seni, kuni ta ennast tervena tunneb.

”Mulle ei meeldi jõusaalis käia. Mulle meeldib hea toit ja hea vein. Kuigi mu keha näeks ideaalne välja, ei usu ma, et oma tisse või tagumikku kellelegi esitleksin. Minu arvates on Lady Gaga ja Katy Perry tisse ja tagumikku väga tore vaadata, kuid see ei puutu kuidagi muusikasse. Ma ei tee muusikat silmadele, ma teen muusikat kõrvadele.”

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid