Adele: “Ma ei taha olla kuulus”

Adele: “Ma ei taha olla kuulus”

Briti lauljatar Adele, kes sai kuulsaks looga “Someone like you” tunnistas hiljuti, et talle ei meeldi kuulus olla, vahendab showbizspy.com.  

Briti lauljatar Adele, kes sai kuulsaks looga “Someone like you”, tunnistas hiljuti, et talle ei meeldi kuulus olla, vahendab showbizspy.com.

Grammy võitjast lauljatar tunnistas, et ta vihkab kõike seda, mis kuulsusega kaasas käib. “Minu kohta on niii palju alusetuid kuulujutte. Mulle ei meeldi kuulus olla, mulle ei meeldi, et kõik minu teod ja käigud on tervele maailmale teada,” avameelitses naine.

Lauljatar tunnistas, et üritab nii vähe kui võimalik avalikkuse tähelepanu alla sattuda ja kasutab selleks isegi kavalaid maskeeringuid. “Näiteks käisin hiljuti jalutamas Trafalgar’i väljakul, mis on teada-tuntud turistide meelispaik. Kõndisin seal, nautisin päikest ja olin pisult mures, sest kandsin pidžaamat. Olin eelmisel päeval palju töötanud ja tahtsin lihtsalt välja päikest nautima tulla ja mittte keegi ei tundnud mind ära! Kõik vaatasid küll, aga hoopis nii, et “kes  see hull jalutab keset Traflagari väljakut pidžaamas!”” räägib Adele oma õnnestunud maskeeringust.

Adele tunnistab, et soovib vaid teha muusikat. “See on kõik, mida olen kunagi tahtnud teha!”

 

 

Buduaar.ee