Aeroobika kuninganna 2011 tiitli pälvis Maris Tamm. PILDID

Aeroobika kuninganna 2011 tiitli pälvis Maris Tamm. PILDID

9. oktoobril Eesti Näituste Spordihallis toimunud Aeroobika kuninganna 2011 võistlusel pälvis kuninganna tiitli Maris Tamm (Tartu, TÜ ASK Fitnessklubi). Teise koha saavutas Krista Majak (Tartu, TÜ ASK Fitnessklubi) ja kolmandaks tuli Tatjana Golub (Viljandi, HOPE SK).   

9. oktoobril Eesti Näituste Spordihallis toimunud Aeroobika kuninganna 2011 võistlusel pälvis kuninganna tiitli Maris Tamm (Tartu, TÜ ASK Fitnessklubi). Teise koha saavutas Krista Majak (Tartu, TÜ ASK Fitnessklubi) ja kolmandaks tuli Tatjana Golub (Viljandi, HOPE SK). Buduaari lemmikuks osutus samuti uus kaunis kuninganna Maris Tamm!

18. korda toimunud võistlus viidi läbi messi ”Ilu Sõnum 2011” raames. Kuninganna tiitlile pürgis 45 võistlejat, kellest žürii valis kolme vooru järel kaheksa finalisti. Võistlejaid juhendasid tunnustatud treenerid: Kadri Kõiva, Elke Roosileht ja Mariann Kilg Eestist ning Ilan Dedemoglu Saksamaalt. “Žürii hindas parimat sportlikku vormi, harjutuste tehnilist täitmist ning lisaks esinemisoskust ja väljenduslikkust, oma osa mängis ka visuaalne väljanägemine,” põhjendas žürii esinaine, Eesti Võimlemisliidu peasekretär Kadri Liivak, tehtud valikut.

Žürii koosseisu kuulusid Eesti Kultuuriministeeriumi asekantsler Tõnu Seil, moekunstnik Arne Niit, Natalia Nazarenko-Kiivikas, kes on käesoleva aasta Euroopa absoluutne meister fitnessis ning rahvusvahelise kategooria kohtunik, Aeroobika kuninganna võistluse algataja Kai Ilp, tuntud teleajakirjanik ja tervislike eluviiside propageerija Tiina Park, tunnustatud aeroobikatreener Riina Suhotskaja-Kajari, Fitness.ee esindaja ning Eesti karikavõitja klassikalises kulturismis Indrek Viska, Viimsi Tervis SPA Spordiklubi juht Kersti Ojalill, Replay maaletooja Eestis Hele-Ry Vikkisk ning Aeroobikakuninganna 2010 Sandra Raju. Üritusel viibis ka Eesti Võimlemisliidu president, riigikogu esimene aseesimees Laine Randjärv, kes andis võitjale üle hinnalised auhinnad.

Peaauhindadeks olid Arne Niidu disainkleit, Status Club QuickFit treeningpakett ning Cherry.ee kinkekaart. Kingitused panid välja ka Grand Rose SPA Hotel ja Viimsi Tervis SPA Spordiklubi, samuti Better Bodies. Ürituse toetajateks olid Expressions, ALPRO Soya, Kadarbiku, ArtDeco, TERE, Fitness.ee ja Fatburner, Buduaar, Alfred Vogel, Dietmix, Replay, Triinu Kodumasinad, Fitshop, Interflora, HAMLET, lounge DEJA VU ja NELJAS. „Aeroobika kuninganna 2011“ peasponsor oli Hartwall Novelle.

Buduaari lemmikuks osutus Aeroobika kuninganna 2011 Maris Tamm ning sama valiku langetas ka Replay. Toetajatest valisid välja veel oma lemmikud ALPRO Soya (nr 42, Krista Majak) ning Expressions (nr 76, Kaisa Edenberg). Samas valiti ka Fitness.ee ja Fatburner “FITSTAR 2011“, kelleks osutus nr 45, Maris Tamm.

 

Tene Sommer

Annika Urm