Aeroobikakuninganna Elina Lõhmus elust enne ning pärast võitu

Aeroobikakuninganna Elina Lõhmus elust enne ning pärast võitu

3.oktoobril valiti Eesti Näituste Spordihallis Aeroobikakuninganna 2009, mille võitjaks osutus noor tartlanna Elina Lõhmus. Kohe kindlasti ei ole Elina puhul tegu kõigest ilusa tüdrukuga, kes ei oska peale tantsimise midagi. Uurisime neiult, millega ta tegeleb oma kodulinnas Tartus, samuti seda, kui raskelt tuli Aeroobikakuninganna tiitel. „Aeroobikakuninganna võit ei tulnud kindlasti kergelt, sest ettevalmistused võistlusel osalemiseks algasid juba varakult. Tõstsin oma treeningkoormust ning üritasin ka toitumist jälgida,“ meenutab neiu. Kõige raskemini talutavaks kujunes Elina jaoks võistluse tempo: „Kombinatsioonid olid väga kiired ja erinevate voorude vahele jäi väga vähe aega taastumiseks. Selleks, et finaali jõuda, pidi ikka hea võhm olema,“ teab Elina rääkida. Pärast Aeroobikakuningannaks tituleerimist on neiu pidanud kuulma mitmeid enda kohta käivaid kuulujutte, justkui oleks tegu tühise tibiga, kelle kallim on väidetavalt rikas ärimees. Uurisime, kuidas on lood päriselt, ning millega tegeleb Elina elukaaslane. „Minu kallim ei ole sportlane, küll aga suur spordihuviline. Olles ise väga sportliku eluviisiga, ei saagi kõrval olla inimene, kes sporti ei armastaks. Samuti ei ole tegu rikka ärimehega, nagu kiputakse arvama, ülejäänu jätan enda teada,“ räägib Elina Buduaarile. Sportliku elustiili kõrvalt ei ole Elina ühestki toidust pidanud loobuma, kuna püüab jälgida tasakaalustatud toitumisviisi ning kellaaegasid. „Suure füüsilise koormuse tõttu vajab minu organism rohkem energiat, ning seetõttu ei pea ma eriti jälgima, mida söön, küll aga on mõistlik loobuda hilisõhtustest söömaaegadest,“ soovitab ta. Millised on aga Elina edasised plaanid? „Hetkel on tulevikuplaanid samad nagu ennegi: jätkan treeneritööd ning õpin magistratuuris Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal,“ räägib Elina Buduaarile. Autor : Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja

3.oktoobril valiti Eesti Näituste Spordihallis Aeroobikakuninganna 2009, mille võitjaks osutus noor tartlanna Elina Lõhmus. Kohe kindlasti ei ole Elina puhul tegu kõigest ilusa tüdrukuga, kes ei oska peale tantsimise midagi. Uurisime neiult, millega ta tegeleb oma kodulinnas Tartus, samuti seda, kui raskelt tuli Aeroobikakuninganna tiitel.

„Aeroobikakuninganna võit ei tulnud kindlasti kergelt, sest ettevalmistused võistlusel osalemiseks algasid juba varakult. Tõstsin oma treeningkoormust ning üritasin ka toitumist jälgida,“ meenutab neiu.

Kõige raskemini talutavaks kujunes Elina jaoks võistluse tempo: „Kombinatsioonid olid väga kiired ja erinevate voorude vahele jäi väga vähe aega taastumiseks. Selleks, et finaali jõuda, pidi ikka hea võhm olema,“ teab Elina rääkida.

Pärast Aeroobikakuningannaks tituleerimist on neiu pidanud kuulma mitmeid enda kohta käivaid kuulujutte, justkui oleks tegu tühise tibiga, kelle kallim on väidetavalt rikas ärimees. Uurisime, kuidas on lood päriselt, ning millega tegeleb Elina elukaaslane. „Minu kallim ei ole sportlane, küll aga suur spordihuviline. Olles ise väga sportliku eluviisiga, ei saagi kõrval olla inimene, kes sporti ei armastaks. Samuti ei ole tegu rikka ärimehega, nagu kiputakse arvama, ülejäänu jätan enda teada,“ räägib Elina Buduaarile.

Sportliku elustiili kõrvalt ei ole Elina ühestki toidust pidanud loobuma, kuna püüab jälgida tasakaalustatud toitumisviisi ning kellaaegasid. „Suure füüsilise koormuse tõttu vajab minu organism rohkem energiat, ning seetõttu ei pea ma eriti jälgima, mida söön, küll aga on mõistlik loobuda hilisõhtustest söömaaegadest,“ soovitab ta.

Millised on aga Elina edasised plaanid? „Hetkel on tulevikuplaanid samad nagu ennegi: jätkan treeneritööd ning õpin magistratuuris Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal,“ räägib Elina Buduaarile.

Autor : Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja