Alari Kivisaar: Naisena oleksin ma endasuguse mehega rahul!

Kui mina oleks naine, siis oleksin ülimalt rahul, et mees käib metsas, mitte ei lase kuskil pubis raha kõrist alla,” räägib Alari Kivisaar Buduaarile oma hobist - fotograafiast. 

”Kui mina oleks naine, siis oleksin ülimalt rahul, et mees käib metsas, mitte ei lase kuskil pubis raha kõrist alla,” räägib Alari Kivisaar Buduaarile oma hobist – fotograafiast.

Kindlasti teavad paljud lugejad, et raadiohäälel Alari Kivisaarel on ka peale raadiotöö väga huvitav ja tore hobi – fotograafia. Nagu arvata võib, noolib see hobi ka väga palju raha. ”Veelgi rohkem nõuab see hobi aega. Eriti looduse pildistamine. Kohtade, objektide ja valguse tagaajamiseks võib kuluda kuid, aga õiget pilti ei pruugi ikkagi saada,” jutustab Alari. ”Lisaks võtab tublisti aega ka digipimikus istumine ja piltide sorteerimine,” lisab raadiohääl.

Alari sõnul on tal küll halb tõdeda seda, et ta näpistab selle aja pere kõrvalt. ”Väikseid nagelemisi on seetõttu naisega ikka ette tulnud, kui käigud liiga tihedaks on muutunud ja arvuti taha ennast liiga kauaks istuma unustanud,” räägib Alari. Üldiselt siiski suhtutakse hommikuprogrammi tegija kodus tema hobisse positiivselt.

Fotograafia on siiski selline hobi, et kõike ülesse pildistatud ilu ei saa endale hoida. Loomulikult on fotograafe, kes oma töid avalikkusele ei esita, kuid Alari plaanib uut isikunäitust teha. ”Näituse korraldamine pole nii lihtne, et prindin lihtsalt portsu mingeid pilte välja ja riputan üles. Pealegi on see kulukas. Aga eks ma olen sellegipoolest uue näituse peale mõelnud. Isegi mitu ideed on hetkel peas keerlemas. Eks näis, milline neist ideedest realiseerub. Usun, et järgmisel aastal kindlasti tuleb midagi. Küll aga on HOMEART Rotermanni kaubamajas minu piltidest väikese näitusmüügi avanud,” räägib Alari uuest ja huvitavast väljapanekust.

Väljapaneku nimeks “Looduse looming”.  Kui ostusoovi pole, võib ka niisama vaatama minna. ”Lisaks sellele sai mul just valmis looduspiltidega 2009. aasta seinakalender ”Loodushetked”. Mida võib tellida ka otse läbi minu kodulehe.” SIIT!

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja