Aleksandra Žeregelja: võistlustants hoiab vormis!

Aleksandra Žeregelja: võistlustants hoiab vormis!

14 aastat võistlustantsuga tegelenud Aleksandra Žeregelja kogus tuntust sel hooajal “Tantsud Tähtedega” saates Ženja Fokini tantsupartnerina. Hiljuti võis kaunitari näha ka ööklubis BonBon üles astumas modellina. Aleksandra tunnistas Buduaarile, et tema ilusat figuuri aitab kindlasti hoida tantsimine. Aleksandra peab hea figuuri eest tänama võistlustantsu ja kiiret elutempot. Välimuses naiselikkust rõhutama õpetasid teda tantsutreenerid. “Ma ei pea dieeti ega ei saa ka öelda, et toitun tervislikult. Mu elutempo on väga kiire ja õige toitumise peale lihtsalt ei jää aega. Sellises vormis nagu ma praegu olen, olen ainult tänu tantsule. Oma välimuse eest hoolitsedes tuletan endale alati meelde, et lihtsuses peitub ilu. Kindlasti on palju andnud ka lapsest saati tantsutreenerite jutt, et tuleb olla alati naiselik ja elegantne,” arvab ta.  

14 aastat võistlustantsuga tegelenud Aleksandra Žeregelja kogus tuntust sel hooajal “Tantsud Tähtedega” saates Ženja Fokini tantsupartnerina. Hiljuti võis kaunitari näha ka ööklubis BonBon üles astumas modellina. Aleksandra tunnistas Buduaarile, et tema ilusat figuuri aitab kindlasti hoida tantsimine.

Aleksandra peab hea figuuri eest tänama võistlustantsu ja kiiret elutempot ning välimuse osas nõuannete eest tantsutreenereid. “Ma ei pea dieeti ega ei saa ka öelda, et toitun tervislikult. Mu elutempo on väga kiire ja õige toitumise peale lihtsalt ei jää aega. Sellises vormis nagu ma praegu olen, olen ainult tänu tantsule. Oma välimuse eest hoolitsedes tuletan endale alati meelde, et lihtsuses peitub ilu. Kindlasti on palju andnud ka lapsest saati tantsutreenerite jutt, et tuleb olla alati naiselik ja elegantne,” arvab ta.

Tene Sommer