Aleksei Soltan: pisilubadused on mulle stiimuliks

Aleksei Soltan: pisilubadused on mulle stiimuliks

Saatest “Eesti tippmodell” tuntust kogunud silmapaistva välimusega noormees Aleksei Soltan on ametilt juuksur-stilist ning vabal ajal tegeleb ta modellindusega. Aleksei esimene suurem kokkupuude Eesti meediaga sai alguse Kanal 2 sünnipäeva peol, kus ta läbipaistvas mustas kostüümis ning kõrgetel kontsadel ringi liikus. Buduaar uuris Aleksei käest, kas ta usub uusaasta lubaduste andmisesse ning mida ta iseendale lubanud on.

Saatest “Eesti tippmodell” tuntust kogunud silmapaistva välimusega noormees Aleksei Soltan on ametilt juuksur-stilist ning vabal ajal tegeleb ta modellindusega. Aleksei esimene suurem kokkupuude Eesti meediaga sai alguse Kanal 2 sünnipäevapeol, kus ta läbipaistvas mustas kostüümis ning kõrgetel kontsadel ringi liikus.

Buduaar uuris Aleksei käest, kas ta usub uusaasta lubaduste andmisesse ning mida ta iseendale lubanud on.

Aleksei tunnistab, et uusi eesmärke ning väljakutseid seab ta endale igal aastal. “Iga aastavahetuse eel annan endale uusi lubadusi ning teen plaane tulevaks aastaks. Panen paika prioriteedid ja eesmärgid, mille poole järgneva aasta jooksul püüelda. iseendale antud lubadusi ma kellegagi ei jaga, vaid hoian enda teada. Minu jaoks ongi sellised pisilubadused pigem väikeseks stiimuliks. Kui need enda jaoks täitnud olen ja need reaalseks muutuvad, saavad nendest nagunii kõik lähedased teada. Aga mulle ei meeldi oma eesmärke kellegagi jagada enne, kui need realiseeruma on hakanud,” nendib Aleksei.

Karin Karu