Allant Roosileht kergitab saladusteloori pühapäevaselt ”Eesti otsib Superstaari” saatelt!

Allant Roosileht kergitab saladusteloori pühapäevaselt ”Eesti otsib Superstaari” saatelt!

Allan Roosileht on kindlasti üks Eesti tuntuim diskor ning kes siis veel viiks saate „Eesti otsib Superstaari“ finaliste kurssi nende sünniaastal loodud lugudega. Juba sel pühapäeval peavad allesjäänud osalejad esitama nende endi sünniaastal loodud laule. Uurisimegi Allani käest, kui tihti ise saadet vaatab ning kuidas õppisid noored finalistid.

Allan Roosileht on kindlasti üks Eesti tuntuim diskor ning kes siis veel viiks saate „Eesti otsib Superstaari“ finaliste kurssi nende sünniaastal loodud lugudega. Juba sel pühapäeval peavad allesjäänud osalejad esitama oma sünniaastal kirjutatud laule. Uurisimegi Allani käest, kui tihti ise saadet vaatab ning kuidas õppisid noored finalistid.

Allani sõnul on kõik osalejad väga armsad ning kahju oli tal muidugi Eliisast ning Andreist, kes nüüd välja kukkusid. „See saade aga kord juba on selline, kuid igast lõpust saab ju uus algus!“ leiab ta.

Alles hiljuti viis diskor läbi allesjäänud finalistide seas väikese koolituse tulevaseks pühapäevaks, mil osalejad peavad oma sünniaastal loodud laule esitama. Tema ülesandeks oli mahutada pooleteise tunni sisse kaheksa erineva aasta muusika ülevaade, mis ei olnud kaugeltki kerge.

„Pidin andma üldise pildi sellest, mis toimus, ja valima välja lood, mis kõige kõnekamalt oma aega esindaksid. See oli keeruline töö, 1985-st oli esimene Europe’i „Final Countdown“ ja 1993. aastast viimane Meat Loafi „I’d Do Anything For Love.“  Saatesse jõuavad kindlasti A-Ha „Take on Me,“ Queeni „Who Wants To Live Forever“ ja Depech Mode’i „Personal Jesus,“ räägib raadiohääl lähenevast pühapäevast Buduaarile.

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja

Sarnased artiklid