AMEERIKA TELESTAAR lahutas oma kuulsast 81-aastasest abikaasast

daily mail

Shutterstock

Ameerika reality staar ja laulja Erika Jayne ning temast 33 aastat vanem abikaasa lahutavad abielu.

Tõsielusarja „Beverly Hillsi tõelised koduperenaised“ staar Erika Jayne on otsustanud lahutada abielu 81-aastasest Ameerika tippadvokaadist Tom Girardist, kes on temast  33 aastat vanem.

Paar kohtus aastate ees restoranis, kus Erika töötas, Tom aga oli selle koha püsiklient. Kuulus paarike on koos olnud enam kui 20 aastat ning 49-aastane Erika ütleb, et vaatamata sellele peab ta pidevalt kõikidele tõestama, et see suhe on päris. Oma raamatus “Pretty Mess” kirjutas Erika, et vanusevahe on kõiki teisi alati palju rohkem häirinud kui neid endid ning inimesi seob suhtesse eelkõige sarnane elufilosoofia ning vanus, usk ja nahavärv ei ole määrav.

Erika on öelnud meediale, et abieluvara lepingut neil ei olnud, mis tähendab, et lahutus teeb naise veelgi rikkamaks, räägib Erika pigem Tomi muust rikkusest, mis mehe tema jaoks seksikaks on teinud. “Ma olen olnud alati teadmistejanuline ja Tomil on seda rikkust väga palju.  Ta on väga hea mentor ja õpetaja ning ma väga imetlen teda. See laadi asi on tõeline afrodisiaakum,” ütleb Erika.
Girardi varandust hinnatakse 30 miljonile, Erika oma aga viiele miljonile dollarile.