Amy Winehouse hakkab riideid disainima

Laulja ja laulukirjutaja Amy Winehouse kavatseb alustada uut karjääri moedisainerina. Briti tabloidid kirjutavad, et Amy on läinud St.Lucia'le ja on alustanud juba läbirääkimisi Fred Perry'ga, et luua oma isiklik riiete kollektsioon.

Laulja ja laulukirjutaja Amy Winehouse kavatseb alustada uut karjääri moedisainerina. Briti tabloidid kirjutavad, et Amy on läinud St.Lucia’le ja on alustanud juba läbirääkimisi Fred Perryga, et luua oma isiklik riiete kollektsioon.

Allikate sõnul oli Amy lapsikult elevil ega suutnud lõpetada sellest kõigest rääkimist. “Ta on teinud juba mitmeid visandeid ja tal on veel palju ideid, mida lauljatar pole jõudnud paberile panna,” räägib allikas.

Chaneli projekteerija Karl Lagerfeld on kasutanud Winehouse’i alates 2007. aastast. Roberto Cavalli on varem väitnud, et Amy Winehouse on “moe-ikoon, sest ta on ainulaadne”.

Briti jalanõude disainer Jonathan Kelsey on kavandanud tema auks ka stiletod nimega “Amy”.

2008 oli Amyle raske aasta, sest tal oli arvukalt probleeme joomise ja narkootikumidega, mistõttu paljud tema tuurid tühistati.

Me saame ainult loota, et ta on jätnud oma mineviku seljataha ja aasta 2009 lubab Amy’le tulla inspiratsiooni- ja edurohke.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimeaja