Amy Winehouse’i isa Lady Gagale: ”Maksa 10 miljonit ja saad kehastada mu tütart!”

Amy Winehouse'i isa ei ole väga põnevil Lady Gaga ideest kehastada aasta aega tagasi surnud lauljatari tema eluloofilmis.

Amy Winehouse’i isa ei ole väga põnevil Lady Gaga ideest kehastada aasta aega tagasi surnud lauljatari tema eluloofilmis.

Mitch Winehouse pani Lady Gaga unistusele kehastada kadunud Amy Winehouse`i kõva hinna.

”Kui Gaga annab mulle 10 miljonit naela, võin ma asja üle järele mõelda,” kommenteeris Mitch asja ajalehele Daily Star. ”Minu meelest oleks mõistlik anda roll mõnele inglasest näitlejale, kuigi Gagal on rolli jaoks isegi välimust. Võiksime asja ehk isegi kaaluda.”

Varem laitis 60-aastane Mitch idee filmist täielikult maha. ”Filmist saaks vaevalt ilma muusikata asja ja me ei loovuta iial laulude õigusi,” sõnas ta detsembris.

Amy Winehouse`il oli suur mõju noorele Lady Gagale, enne kui ta kuulsaks sai. 26-aastane poptäht on öelnud, et siis, kui tal olid tumedad juuksed, ajasid inimesed ta Amy`ga segamini.

”Armastasin teda tohutult. Siis, kui temast tuli staar, ei olnud mina veel keegi. Mul olid väga tumedad juuksed ja tänaval tulid inimesed pidevalt mulle ”Amy” ütlema. Nad tõepoolest arvasid, et ma olen tema,” avaldas Lady Gaga.

 

Buduaar.ee