Andres Peets:”Dimi tuli Eestisse suure eelarvamusega”

Andres Peets on edukas ärimees, kes juhtis populaarset telesaadet "Unistuste Printsess". Buduaar küsis, kuidas võõrustas Andres "unistuste printse" Robertot ja Dimi ning millised on tema muljed saatest.

On teada, et Andres Peets võõrustas saate "Unistuste printsess" peaosatäitjaid - Robertot ja Dimi. "Robertole pole vaja linna tutvustada. Ta on Tallinnas juba oma kunde, omades siin nii eluaset kui ka rohkelt sõpru. Roby meelispaigad on Bocca, La Bottega, Museum ja Imre Kose Vertigo. Nädalalõpu lemmikkohad on aga BonBon ja Dejavu," ütleb Peets. Dimi on siin käinud aga vaid paaril korral ning tema kindlad lemmikud on Peetsi sõnul Chedi ja Museum. Dimi oli muuseas ka üks neist, kes tuli siia suure eelarvamusega. "Olin ise tunnistajaks tema jahmatusele, mis hiljem vaimustuseks muutus, kui ta meie linna lähemalt tundma õppis. Teda võib siia õige pea taas oodata," räägib Andres.

 

Andres Peets on edukas ärimees, kes juhtis populaarset telesaadet “Unistuste Printsess”. Buduaar küsis, kuidas võõrustas Andres “unistuste printse” Robertot ja Dimi ning millised on tema muljed saatest.

On teada, et Andres Peets võõrustas saate “Unistuste printsess” peaosatäitjaid – Robertot ja Dimi. “Robertole pole vaja linna tutvustada. Ta on Tallinnas juba oma kunde, omades siin nii eluaset kui ka rohkelt sõpru. Roby meelispaigad on Bocca, La Bottega, Museum ja Imre Kose Vertigo. Nädalalõpu lemmikkohad on aga BonBon ja Dejavu,” ütleb Peets. Dimi on siin käinud aga vaid paaril korral ning tema kindlad lemmikud on Peetsi sõnul Chedi ja Museum. Dimi oli muuseas ka üks neist, kes tuli siia suure eelarvamusega. “Olin ise tunnistajaks tema jahmatusele, mis hiljem vaimustuseks muutus, kui ta meie linna lähemalt tundma õppis. Teda võib siia õige pea taas oodata,” räägib Andres.

Andres juhtis “Unistuste printsessi” juba teist hooaega ning tunnistas, et eelmise hooaja kogemus ning olustiku parem tunnetamine seestpoolt aitasid kaasa uuele hooajale. “Mulle tundub, et ma ei kippunud sellel korral liiga deklameerima. Olin loomulikum,” arvab Andres. Nii Dimi kui Roberto pöördusid Andrese poole ka pisikest nõu saama valikuid tehes. Ainus, mis oli raske, oli vaadata väljalangejate kojuminekut. “Ikkagi mingite unistuste ja eesmärkide purunemine. Ma ei saa sinna midagi teha, et olen ehk pisut kõrgendatud empaatiavõimega. Lihtsalt kahju toredatest tüdrukutest.”

 

Buduaar.ee