Andrus Värnik on Eesti meedia ohver

Sellenädalases populaarses arvamusrubriigis "Teeme kuulsuse maine paremaks" parandasime üheskoos maailmameistri Andrus Värniku mainet. Kuigi arvamusi oli seinast seina, suutsime kokku panna positiivse pildi Andruse tegemistest ja saavutustest. Palju jõudu Andrusele ka Buduaari kollektiivi poolt!

Sellenädalases populaarses arvamusrubriigis “Teeme kuulsuse maine paremaks” parandasime üheskoos maailmameistri Andrus Värniku mainet. Kuigi arvamusi oli seinast seina, suutsime kokku panna positiivse pildi Andruse tegemistest ja saavutustest. Palju jõudu Andrusele Buduaari kollektiivi poolt!

Tantsusaate võimalik võitja
Üks lugejatest oskab Andrust kommenteerida vaid Kanal 2 hittsaate „Tantsud tähtedega” põhjal: „Andrus oli tantsusaates väga tubli ja meeldis paljudele väga. Alguses uskusin koguni, et võidab kogu saate ära, kuna minu silma ei hakanud küll ükski nn “viga”. Kohtunikel olid lihtsalt omad lemmikud ja eelarvamused teiste suhtes. See kandus üle ka televaatajatele ja nii Andrus välja langeski.”

Andrus pole suu peale kukkunud!

Paljude lugejate sõnul ütleb Andrus välja kõik, mis peas on. “Ei keeruta ja on konkreetne – ehe maapoiss. Loodetavasti tulevad need lubatud tulemused spordiski õige pea!”

Andrus Värnik saab kuulsaks aastal 2015
Saavutustega spordis on Andrus eestlaste tähelepanu pälvinud. Mees ka teelt eksinud, kuid siiski on tegemist maailmameistriga. Nagu ennustaja ütles: “Andrus Värnik saab maailmakuulsaks alles aastal 2015!” Hoiame üheskoos pöialt!

Mees, kes on teinud valesid valikuid
„Tegelikult on ta ju hea ja lootustandev sportlane, kes lihtsalt on valesid valikuid teinud.
Andrus muudaks ise oma maine paremaks, kui hakkaks mõtlema oma peaga, mitte oma „rullnoksidest” sõprade arvamuse eeskujul. Ja kui ta saaks üle arvamusest, et ta on kingitus kõigile naistele. Andrus, me usume sinusse,” kirjutab üks lugeja.

Meedia on Andrus Värniku maine ära rikkunud!

Lugejate meelest on Andrus oma ala tegija. Ta on Eestit maailmas esindanud ja teinud seda edukalt. Andrus võib olla ka tore inimene, aga kuna paljud lugejad teda ei tunne, siis ei hakka ka kohe arvustama, nagu enamus meediakanaleid seda teinud on! Andruse maine on rikkunud meedia!

Meie oma Mike Tyson
Lugejate sõnul on Andrus Eesti versioon maailmakuulsast poksijast Mike Tysonist. “Tubli ja andekas mees, aga enamasti varjutavad tema edukust arulagedad skandaalid.”
“Andrus on hea sportlane, kes suudab ennast realiseerida vaid siis, kui tal on piisaval motivatsiooni. Selle tulemusel võib saada temast taaskord maaailmameister!”


Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja