Angela Aak: kooli poolelijätmine ei ole kindlasti õige otsus!

29 kommentaari
Angela Aak: kooli poolelijätmine ei ole kindlasti õige otsus!

Teatavasti on paljud muusikud ning ka teiste valdkondade esindajad jätnud  käimata keskkoolis. Seda peamiselt oma karjääri tõttu… Kui õige või vale otsus see oli, näitab elu. Buduaar uurib muusiku Angela Aagi käest, mida arvab sellest tema.

Teatavasti on paljud muusikud ning ka teiste valdkondade esindajad jätnud käimata keskkoolis. Peamiselt oma karjääri tõttu. Kui õige või vale otsus see oli, näitab elu. Buduaar uuris muusiku Angela Aagi käest, mida arvab sellest tema.

Angela leiab, et koolitee poolelijätmine karjääri nimel ei ole siiski õigustatud. Nagu igal asjal nii on ka sellel mitu tahku. „Ühest küljest saan ma muidugi aru, et aeg ei ole kummist… Ma ei usu, et see siiski hea mõte on, kuna elu on näidanud, et alati tulevad erinevad koolid ning õpitu kasuks,“ lausub ta.

Haridust peab muusik tähtsaks, kuid rõhutab, et haridusel ning haritusel on kindlasti vahe, kuna üks asi on inimese koolis õpitu, teine oluline asi on see, kui intelligentne isik on. „Loomulik intelligents ja see, mis on koolist kaasa saadud, on kaks eri asja. Olen seda meelt, et kui loomulikku intelligentsi ei ole, siis ei anna koolid ka midagi juurde. Kui aga nende kahe vahel tasakaal olemas on, siis igasugune õppimine tuleb kasuks! Kooli poolelijätmine ei ole kindlasti õige otsus!“ räägib Angela Buduaarile, lisades: „Kahetsen ka ise, et muusikaõpingud karjääri nimel pooleli jäid.“

Buduaar.ee