Angelina Jolie eelistab jõulukingitustele reisimist!

Kui tavaliselt veedetakse jõulupühi kodus, siis Angelina Jolie'le meeldib pühade ajal hoopis ringi reisida, vahendab Showbizpy.com

 

Kui tavaliselt veedetakse jõulupühi kodus, siis Angelina Jolie’le meeldib pühade ajal hoopis ringi reisida, vahendab Showbizpy.com

 

Angelina ja tema elukaaslane, näitleja Brad Pitt, kelle peres kasvab kuus last, eelistavad jõulupühi veeta maailma eri paigus.

“Mulle meeldib pühade ajal reisida, sest minu arvates on toredam viia lapsi tutvuma erinevate maade ja kultuuridega, kui neid kingitustega üle külvata. Kuid loomulikult saavad lapsed ka mõned kingitused,” rääkis Jolie.

Angelina sõnul hindavad nad väga aega, mil olla koos lastega ning pühendavad end neile nii palju kui võimalik. “Mul on Bradi näol väga hea kaaslane. Juba enne laste saamist leppisime kokku, et ei tööta ühel ajal. Kui mina olen võtetel, siis võtab Brad end vabaks ja kui tema on ära, siis tegelen mina lastega,” räägib naine.

Paaril on kuus last: 6-aastane Shiloh ja 4-aastased kaksikud Knox ja Vivienne ning adopteeritud lapsed 11-aastane Maddox, 8-aastane Pax ja 7-aastane Zahara.

 

Juba aastaid koos olnud paar kihlus selle aasta aprillis. 

 

 

Buduaar.ee