Angelina Jolie ja Brad Pitt saavad viimase lapse!?

Angelina Jolie ja Brad Pitt saavad viimase lapse!?

Näitlejatar Angelina Jolie (40), kes on ka maailma üks mõjuvõimsamaid ning kauneimaid naisi, kasvatab koos abikaasa Brad Pittiga (51) kuute last, kellest kolm on adopteeritud. Paari kuu pärast lisandub nende perre veel üks laps, nimelt adopteerivad nad Süüria orvu!

Näitlejatar Angelina Jolie (40), kes on ka maailma üks mõjuvõimsamaid ning kauneimaid naisi, kasvatab koos abikaasa Brad Pittiga (51) kuut last, kellest kolm on adopteeritud. Paari kuu pärast lisandub nende perre veel üks laps, nimelt adopteerivad nad Süüria orvu!

Juba mõnda aega on meedias ringelnud jutud Angelina soovist veel üht last adopteerida ning nüüd saab see teoks, vahendab Daily Mail! Angelina tahtis esialgu lapsendada kolme Süüria venda, kelle isa oli nende juurest vägisi ära viidud ning ema pommiplahvatuses hukkunud, kuid Brad ei olnud sellega nõus. Tema jaoks tundus idee üheksast lapsest liig mis liig, seega jõuti ühisele kokkuleppele adopteerida üks orb. 

Adopteerimise protsess võib kesta kuni viis kuud ning see tähendab, et hiljemalt 2016. aasta veebruariks saavad nende praegused kuus last endale venna!

Allikas: dailymail.co.uk