ANGELINA JOLIE kommenteeris esimest korda Brad Pittist lahutamist

5 kommentaari
ANGELINA JOLIE kommenteeris esimest korda Brad Pittist lahutamist

Brad Pitt ja Angelina Jolie tegid eelmise aasta septembris avalikkusele teatavaks ootamatu uudise öeldes, et nad lahutavad oma kaksteist aastat kestnud abielu. Angelina oli see, kes lahutuse sisse andis ning peale seda eemaldus ta meediast, et kaitsta oma lapsi liigse tähelepanu eest.

Brad Pitt ja Angelina Jolie tegid eelmise aasta septembris avalikkusele teatavaks ootamatu uudise, öeldes, et nad lahutavad oma kaksteist aastat kestnud abielu. Angelina oli see, kes lahutuse sisse andis ning peale seda eemaldus ta meediast, et kaitsta oma lapsi liigse tähelepanu eest.

Nüüd, mil lahutusega kaasnev draama on vaibunud, otsustas Angelina esimest korda avalikkusele kommenteerida oma lahutust Brad Pittist. Promodes oma uut filmi “First They Killed My Father”, andis näitlejatar intervjuu BBC World News reporter Yalda Hakimile ning tema sõnad olid järgmised: “Ma ei taha sellest palju rääkida, välja arvatud seda, et see oli väga raske aeg ja et me oleme ikka perekond ja me jääme alati perekonnaks ja me saame sellest üle ja loodetavasti oleme peale seda veelgi tugevam perekond.”

Angelina lisas veel: “Paljud inimesed satuvad samasugusesse olukorda. Minu fookus on minu lapsed, meie lapsed ja minu fookus on sellest väljatulemisel. Me oleme ja igaveseks jääme perekonnaks ja see teadmine aitab mul toime tulla. Ma tulen selle kõigega toime teades, et sellest kõigest väljatulemine teeb meid kuidagi veelgi tugevamaks ja lähedasemaks.”

Angelina ja Brad on mõlemad avalikult öelnud, et nad on valmis lahendama oma erimeelsused laste nimel ning et nad tulevad sellest raskest eluetapist välja.