Anna-Maria Galojan sai Jumalalt kingituse!

Anna-Maria Galojan sai Jumalalt kingituse!

Poliitik Anna-Maria Galojan kuulus aastatel 2006-2007 Eesti Reformierakonda. Lõpetanud on ta TÜ politoloogia eriala, Eesti Diplomaatide Kooli ja on TÜ rahvusvaheliste suhete teadusmagister. Anna-Maria osales ka fotograaf Indrek Galetini korraldatud heategevusliku näitusel “Amour-lemmikloomade eri”, kus kõige rohkem maksti just tema foto eest, nimelt 17 000 krooni. Hetkel jätkab Anna-Maria õpinguid rahvusvaheliste suhete ja energeetikapoliitika alal Suurbritannias ning teeb ka tööd politoloogi ja välispoliitika analüütikuna. Armeenia-eesti verd kaunitarile pole sellest aga küllalt. Anna-Maria rääkis Buduaarile oma uuest põnevast projektist!  

Poliitik Anna-Maria Galojan kuulus aastatel 2006-2007 Eesti Reformierakonda. Lõpetanud on ta TÜ politoloogia eriala, Eesti Diplomaatide Kooli ja on TÜ rahvusvaheliste suhete teadusmagister. Anna-Maria osales ka fotograaf Indrek Galetini korraldatud heategevuslikul näitusel “Amour – lemmikloomade eri”, kus kõige rohkem maksti just tema foto eest, nimelt 17 000 krooni. Hetkel jätkab Anna-Maria õpinguid rahvusvaheliste suhete ja energeetikapoliitika alal Suurbritannias ning teeb ka tööd politoloogi ja välispoliitika analüütikuna. Armeenia-eesti verd kaunitarile pole sellest aga küllalt. Anna-Maria rääkis Buduaarile oma uuest põnevast projektist!

Anna-Maria uue projekti raames on tal võimalusi teha usutlust Winston Churchill’i isikliku tõlgi Hugh Lunghi’ga.

Mulle on suureks auks läbi viia projekti, milles vestluste käigus teen usutlusi mitme rahvusvahelise ajaloo ja poliitikaga seotud persooniga Vanas Euroopas ja USAs. Üks neist legendaarsetest inimestest on Hugh Lunghi, kes oli Briti peaministri Winston Churchill’i isiklik tõlk ning parem käsi Jalta konverentsil, kus pidas omavahel läbirääkimisi uue maailmakorra üle suur kolmik: Churchill, Roosvelt ning Stalin. Samuti oli ta Churchill’iga kaasas Potsdami konverentsil. 

Eriti huvitavaks on asjaolu, et härra Lunghi on oma pika ja huvitava elu jooksul andnud väga vähe usutlusi. Mulle kui läbi elu suure ajaloohuvilise jaoks on see Jumala ja saatuse kingitus – võimalus otse suhelda nendega, kes meie ajalugu on ka kujundanud,” rõõmustab Galojan.

Tene Sommer

 

Sarnased artiklid