Anna-Maria Galojan: teiste inimeste labane mahategemine näitab persooni kibestumist

Anna-Maria Galojan: teiste inimeste labane mahategemine näitab persooni kibestumist

Suhtlusportaal Facebook kogub aina rohkem ja rohkem populaarsust, seda üle terve maailma. Meie väikesest Eesti riigist on sinna endale kontod teinud ka mõned poliitikud, kes pahatihti kipuvad vastasparteide kohta sõna võtma. Uurisime poliitik Anna-Maria Galojani käest, mida tema säärasest käitumisest arvab.

Suhtlusportaal Facebook kogub aina rohkem ja rohkem populaarsust, seda üle terve maailma. Meie väikesest Eesti riigist on sinna endale kontod teinud ka mõned poliitikud, kes pahatihti kipuvad vastasparteide kohta sõna võtma. Uurisime poliitiku Anna-Maria Galojani käest, mida tema säärasest käitumisest arvab.

Anna-Maria sõnul ei ole absoluutne kriitika eitamine ning eiramine õige. Olulistele ja valusatele ühiskonnaprobleemidele tähelepanu juhtimine on tema sõnul väga oluline ja hea, kui seda saab teha suhtlusportaali kaudu. „Lõppude lõpuks suhtlemine ongi oma seisukohtade väljendamine ja diskuteerimine nende üle. Juba vanasti öeldi, et õigus sünnib vaidluses. Kui aga rääkida kohati vulgaarsest ja põhjendamatust materdamisest, mida harrastavad mõned „poliitikud,“ siis seda ei saa kuidagi liigitada konstruktiivse kriitika alla. Loomulikult on see kahetsusväärne ja kohati isegi piinlik,“ leiab Anna-Maria.

Kuidas aga sellistesse mahategemistesse suhtuda, kui astutakse üle piiri ja ilmselgelt solvatakse teisi? „Teiste inimeste labane mahategemine näitab persooni kibestumist ja kasvatamatust“, leiab Anna-Maria. Kui aga rääkida poliitikutest, kes nii käituvad vastasparteide suhtes, siis on see Anna sõnul nukker. „Iga järjekordne alusetu ja siivutu arvustamine viib meie üsnagi hapra ja väljakujunemata  poliitilise ja ka  ka üldise suhtluskultuuri alla ja takistab selle edaspidist arengut,“ on ta enda arvamuses kindel.

Anna-Maria ise otseselt kedagi laimanud ei ole, küll on aga olnud üsnagi kriitiline ning otsekohene oma postitustes ning on alati oma seisukohti põhjendanud! „Mind on kasvatatud nii, et tuleb kaitsta oma põhimõtteid, kuid samas austama teiste inimeste omi,“ räägib ta Buduaarile.

Buduaar.ee