Anna oma beebile võimalus! Auhinnafond on üle 10000.- krooni!

236 kommentaari

Buduaar kuulutab välja erakordse võistluse, mille auhinnafond on üle 10000.- krooni. Selles võistluses on võimalik võita kahel Buduaari külastajal!

Buduaar kuulutab välja erakordse võistluse, mille auhinnafond on üle 10000.- krooni.
Selles võistluses on võimalik võita kahel Buduaari külastajal!


ESIMENE AUHIND:

Sina, armas Buduaari lugeja, valid välja inimese, kes saab tasuta profipildid oma
beebist Buduaari fotograafilt Egerta Mändmetsalt ning kelle beebi pääseb ka "Buduaar Shoppingu" suvenumbrisse. Lisaks eelnevale saab ka tasuta "Buduaar Shoppingu" aastatellimuse!

TEINE AUHIND:
Meie loosime välja inimese, kes saab 20 kg komme ja tasuta "Buduaar Shoppingu" aastatellimuse!

Kuidas osaleda?
Pole midagi lihtsamat…
Buduaari Beebibuduaaris on "Beebigalerii", kuhu saab oma lapsest (lastest) pilte üles laadida. Lisa sinna kõige armsamad pildid, mida oled oma lapsest teinud! Mida rohkem pilte lisad, seda suurem on võiduvõimalus!

Kõik Buduaari lugejad saavad neid pilte vaadata ja siia selle uudise juurde kommentaari kirjutada, milline on nende lemmikbeebi/lemmiklaps. Kõige rohkem hääli saanud lapse pilt võidab esimese auhinna ehk pääsu tasuta fotosessioonile ja "Buduaar Shoppingu" suvenumbrisse.
20 kg komme aga loosime välja meie, pilte hinnanud kommenteerijate vahel!

Lisainfo:
-Pilte on võimalik lisada võistluse raames kuni 2. maini. Reedel, 2. mail kell 12.00 loeme kokku hääled, selgitame, milline pilt võitis ning loosime välja ka hindajate vahel auhinna ja avalikustame võitjad.
-Pildistamine toimub Egerta Mändmetsa stuudios Tallinnas, ajavahemikus 5.-10. mai. Kui sa pole registreeritud kasutaja ning pole lisanud pildile või kommentaarile oma meiliaadressi, siis saab auhinna automaatselt teisele kohle jäänud võidupilt.
-Võitjatega võtame ühendust 2.-4. mail!
-Pildistama võid tulla ka perga – peaasi, et beebi pildile jääb, olgu siis üksi või emme-issi-vanaema või vanaisa süles :)

Lisaküsimustele vastame samuti selle uudise kommentaarides!

 

/Helena-Reet Ennet/