Annamaria ja Kaur: ”Meie jõuluõhtu kestis nädal aega!”

Annamaria ja Kaur: ”Meie jõuluõhtu kestis nädal aega!”

„Naabrist paremad“ Annamaria ja Kaur rääkisid Buduaarile, et sel aastal on neil olnud rohkem aega nii iseendale kui teineteisele. Täitus ka nende viies ühine aasta! Kuidas ja kus veetis paar jõule?

„Naabrist paremad“ Kaur ja Annamaria rääkisid Buduaarile, et sel aastal on neil olnud rohkem aega nii iseendale kui teineteisele. Täitus ka nende viies ühine aasta! Kuidas ja kus veetis paar jõule?

Paar tunnistab, et on hakanud viimasel ajal – eriti seoses käesoleva jõuluajaga  –„rohelisemalt“ mõtlema kui varem: “Sai ise jõulukaarte tehtud ja osad kingipakidki said näiteks ajalehtedest valmis meisterdatud, kuna oleme mõlemad seda meelt, et ei ole mõtet ju kogu aeg uut ninni-nänni kokku osta, kui saab samas asjale palju originaalsemalt läheneda ja jätta maailma oma „roheline“  jälg,“ ütleb Kaur.

Pühad veedeti koos peredega Tallinnas. „Kuidagi õnnestus meil mõlema pere jõulud ühe katuse all pidada. Hiljem jõuluõhtul läksime oma koju Lillekülla, kuhu tuli meile ka paar lähemat sõpra külla. Selliseid jõule polegi varem olnud, tavaliselt on ikka ühes kohas oldud, kuid päris tore oli ka sõpradega jõuluõhtul veiniklaasi taga aega veeta,“ muljetab mees. Muide, jõulukingitused anti üksteisele üle juba nädal aega enne jõuluõhtut – mõlemad olid aegsasti teineteise soovides selgust saanud ja kärsitus üllatusi enda teada hoida sundis kingitusi oluliselt varem ära kinkima. „Nii oligi meil justkui nädal aega jõuluõhtu, väga mõnus tegelikult!“ Muide, märge jõulude „enneaegse jõudmise“ kohta tehti isegi kalendrisse!
 
Aastale tagasi vaadates leiab Kaur, et oli hea aasta. „Suurimaks õnnestumiseks võib pidada vast seda, et oleme mõlemad teinud suuri samme selleks, et tegeleda tööalaselt rohkem sellega, mis meile rõõmu ja rahuldust pakub ning samuti on jäänud rohkem aega teineteisele pühendumiseks. Sellel aastal täitus meil ka viis aastat paarina!“

„Mina käisin jumestaja ametit omandamas ning sain kooli juba suvel lõpetatud, nüüdseks tegelen vabakutseliselt meikimisega ning olen väga rahul, et üle pikkade aastate saan tegeleda alaga, mis mulle tõsist huvi pakub ning mis mind innustab. Nüüdseks olen selgeks saanud,
et pean elus tegelema mingi loomingulise alaga. Kuiv kontoritöö pole lihtsalt minu jaoks,“ räägib Annamaria. „Olen juba ka päris mitmetel show`del ja üritustel meiki teinud ning mulle tõesti väga meeldib see töö. Teen seda alati rõõmuga. Tore on see, et olen nüüd rohkem oma aja peremees ning kohtun tööalaselt väga huvitavate inimestega.“

Ühistest ettevõtmistest on paaril meeles reis Lõuna-Prantsusmaale. „Kuna varasemad aastad on olnud tööalaselt väga kiired ning pole olnud võimalust pikemalt puhata, siis selle aasta suurimaks õnnestumiseks võikski pidada mõnusat puhkust,“ meenutab Kaur. „Aasta 2009 on toonud pisut muutusi ka sõprussuhetes, oleme kumbki leidnud rohkem mõttekaaslasi ja mõned inimesed, kellega ehk varem nii tihedalt ei lävinud, on saanud väga kalliteks ja headeks sõpradeks… Mida veel ühelt aastalt tahta!“ Ühiseid ettevõtmisi jagub paaril aga eriti nädalavahetustesse – täna näiteks käisid nad rannas koeraga mängimas, seejärel tehti lumeingleid ja mõnusa päeva krooniks küpsetati veel koos pannkooke.  Väga mõnus viis laupäeva veeta, nagu ütleb Kaur.

Aastavahetusplaanid on Annamarial ja Kauril veel lahtised. “Veedame selle arvatavasti Tallinnas koos parimate sõpradega, asukohta veel päris täpselt ei teagi, kas siis enda juures või mõne sõbra pool. Eelmine aastavahetus möödus meil kodus, tegime sushit ja veetsime sõpradega mõnusalt aega ning keskööl vaatasime väljas ilutulestikku. Väga vahva oli. Peamine on ju ikkagi see, et ümber oleks toredad inimesed, ülejäänu tuleb juba iseenesest.”

 

Mari-Liis Helvik, buduaar.ee