Anne Veesaar: Ma toitun nagu metsloom

14 kommentaari
Anne Veesaar: Ma toitun nagu metsloom

Muusikaliprodutsent Anne Veesaar  ütleb, et sööb kõike, mida hing ihkab. „Ma toitun nagu metsloom,” naerab Anne. „Söön siis, kui on nälg, sõltumata kellaajast ja päevast või ööst.”

Muusikaliprodutsent Anne Veesaar ütleb, et sööb kõike, mida hing ihkab. „Ma toitun nagu metsloom,” naerab Anne. „Söön siis, kui on nälg, sõltumata kellaajast ja päevast või ööst.”

Kuigi enamus naisi kurdab, et mida vanemaks saadakse, seda aeglasemaks muutub ainevahetus ja raskemaks kehakaalu säilitamine, tõestavad Anne Veesaare hea vorm ja elustiil, et kõigi naiste kohta see reegel ei kehti. „Ma ei sea endale mingeid piiranguid,” ütleb Anne, kes on sama heas vormis kui paarikümne aasta eest.

Anne tunnistab Buduaarile, et ta rikub kõiki reegleid, mida toitumisspetsialistid soovitavad.  „Ma toitun nagu metsloom,” naerab ta. „Söön siis, kui on nälg, sõltumata kellaajast ja päevast või ööst.” Anne on aru saanud, et mitte mingil juhul ei tohi nälgida ja näljutada. „Olen minagi ennast 20-aastaselt igasuguste vee- ja keefiripäevadega kurnanud, aga see oli puhas piin ja ei midagi enamat.” Anne usub, et dieedid ei mõju hästi, sest organism hakkab kartma, et talle ei anta midagi ja ladestab igaks juhuks kõik toidu, mida vähegi suhu pistad.
 
Särav muusikalide ema Anne tunnistab, et tal pole ammu kaalumuresid olnud, sest tangib end täpselt nii palju, et see kütus põleb kõik ära. Lisaks igapäevasele ringisebimisele saab ta füüsilist koormust kaks korda nädalas Body Pump’i trennis. “Kui tõesti peaks olema vaja paarist lisakilost vabaneda, siis ma armastan kõndida ja võtan ette näiteks 10-kilomeetriseid jalutuskäike,” ütleb Anne.

Sarnased artiklid