Annika Kiidron kolis armastuse pärast maale elama GALERII

39 kommentaari
Annika Kiidron kolis armastuse pärast maale elama  GALERII

Ring FM soovisaadet juhtiv Annika Kiidron, kes kogus tuntust tõsieluseriaali «Baar» võitjana ning remondisaate «Lihtsalt ja odavalt» saatejuhina, on nüüdseks leidnud oma ellu ka armastuse. Tänu armastusele on elu Annikat viinud maalilisse Lõuna-Eestisse ja temast on saanud maatüdruk, mida ta äärmiselt naudib.“ Õnneks pole Eestis ükski vahemaa liiga pikk ega ükski koht liiga kaugel ja tänu sellele saan teha edasi oma tööd, mida ma väga armastan“, räägib ta.  

Ring FM soovisaadet juhtiv Annika Kiidron, kes kogus tuntust tõsieluseriaali «Baar» võitjana ning remondisaate «Lihtsalt ja odavalt» saatejuhina, on nüüdseks leidnud oma ellu ka armastuse.

Tänu armastusele on elu Annikat viinud maalilisse Lõuna-Eestisse ja temast on saanud maatüdruk, mida ta äärmiselt naudib. “Õnneks pole Eestis ükski vahemaa liiga pikk ega ükski koht liiga kaugel ja tänu sellele saan teha edasi oma tööd, mida ma väga armastan,“ räägib tubli naine.

Ta töötab ta väikeses, aga kiiresti arenevas raadiojaamas RING FM, mis nüüdseks on jõudnud ka Tallinna kuulajateni, dj-produtsendina. „Mul on hea meel juhtida meie prime-time vööndis kõlavat tantsumuusika sõprade ja üksikute hingede lemmiksaadet – Soovitelefon 1616,“ lisab kogenud saatejuht.

Vabal ajal armastab ta disainida ja õmmelda ning olles õppinud mõlemat, ongi suurem enamus tema riidekapis olevast kraamist tema enda valmistatud. Alates bikiinidest ja sulevestidest ning lõpetades kostüümide ja mantlitega. Õmblemine ja õmblusoskus on tema pere naiste traditsioon ja pärand ning oma esimese legendaarse võimsa jalaga Singeri masina saigi ta päranduseks just oma vana-vanaemalt, kelle väljapeetud stiili, efektseid kübaraid ja kauneid kostüüme ta väiksena koos õega imetles.

Lisaks riietele on ta tegelenud viimasel ajal palju ka ruumidisainiga ja meisterdanud rohkelt kodutekstiile, alates lihtsatest diivanipatjadest kuni suurte ja terveid seinu hõlmavate antiik-stiilis kardinateni. „Mõni aeg tagasi avastasin enda jaoks ka restaureerimise,“ teatab ta. 

Varem õmbles mitmekülgne kaunitar ka palju kleite müügiks ja tellimusena, nii sattus ta ka eelmisel aastal Buduaari turule müüma. Nõudlus oli suur ja kleidid kadusid kiirelt, kuid sellel aastal ta ise müüma ei jõudnud, kuna elutempo on olnud kiire ja enam tellimusena kleite teha polnud aega. Päris eemale ei suutnud ta Buduaari turust siiski jääda, kuna tegemist on tema jaoks äärmiselt huvitava üritusega. „Käisin uudistamas ja soetasin endale üsna mitme toreda noore ehtemeistri käsitööd. Eriti armastan vintage stiilis kehakaunistusi.“ 

Igapäevaselt hindab Annika riietuses kvaliteeti, sest kvantiteedil ilma kvaliteedita pole mitte mingisugust väärtust ja seda põhimõtet jälgib ta ka iga kord õmblusmasina taha istudes.

Aastatega on ta õppinud võtma aega iseenda ja oma lähedaste jaoks. Kui veel paar aastat tagasi võis ta ennast mõne uue idee sündides päevadeks õmblusmasina külge „aheldada“, siis nüüd oskab ta hinnata ja väärtustada rohkem neid hetki, mille saab veeta oma perekonna, kallima ja sõpradega, sest ilma nendeta pole tema arvates mitte miski siin ilmas tähtis.

 

Sandra Davõdov

 

 

 

Sarnased artiklid