Ansambel Shanon raputab uue singliga

9 kommentaari
Ansambel Shanon raputab uue singliga

Ansambel Shanon, kes 2008.aasta säravaima uustulnukana istutas end otsejoones ja kindlalt Eesti muusikamaastikule, on valmis saanud oma kolmanda singliga, mis kannab pealkirja „Lumekuninganna“.
 

Ansambel Shanon, kes 2008. aasta säravaima uustulnukana istutas end otsejoones ja kindlalt Eesti muusikamaastikule, on valmis saanud oma kolmanda singliga, mis kannab nime „Lumekuninganna“.
 

Vaid pooleaastase eluea jooksul on välja antud kaks üliedukat singlit – „Üksinda“ ja „Draama“ – mis on vallutanud pea kõik siinsed muusikaedetabelite tipud. Nendest esimene, nimega „Üksinda“, sai valitud Aastahitiks kümnendat aastat koostatavas edetabelisaates Numero Uuno, mis reastas mööduva aasta 100 parimat laulu ning ansambel Shanon sai pärjatud tiitliga Aasta Uus Tulija Raadio 2 Aastahitt 2008 galal.
 
Samuti saatis Shanonit edu nii Sky Plus raadio muusikaedetabelis, kuhu mõlemad singlid hoogsalt sisse lendasid, kui ka Raadio Elmaris, kus lugu “Üksinda” püsis edetabelis nädalaid ning saavutas Aastahiti valimisel teise koha.
 
Aasta 2009 tõotab tulla veelgi tegevusterohkem – kontserditega alustatakse juba 8. jaanuaril klubis Bonnie&Clyde, kus ühtlasi toimub ka uue singli esitlus.

Shanoni hittlugu “Üksinda” saad kuulata SIIT!

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja