Ansambli Apelsin asutaja Tõnu Aare remondib oma pastlad ise

6 kommentaari
Ansambli Apelsin asutaja Tõnu Aare remondib oma pastlad ise

Käesoleva aasta maikuus 35-aastaseks saava ansambli Apelsin asutaja ja juhtfiguur  Tõnu Aare, kes külastas täna hommikul Raadio Uuno hommikuprogrammi Totaalne ärkamine sõnas, et lisaks muusiku tööle on tal ikka ka korralik amet õpitud – nimelt on tal taskus kingsepa paberid.

Käesoleva aasta maikuus 35-aastaseks saava ansambli Apelsin asutaja ja juhtfiguur  Tõnu Aare, kes külastas täna hommikul Raadio Uuno hommikuprogrammi “Totaalne ärkamine”, sõnas, et lisaks muusiku tööle on tal ikka ka korralik amet õpitud – nimelt on tal taskus kingsepa paberid.

„Oma bootsid kavatsen ma remontida ise ära,“ kinnitas ta saatejuhtidele Aleksander Otsale ja Erik Lillele. Oma elutööks peab Tõnu Aare aga siiski ansamblit Apelsin, kes annab sel aastal välja ka uue plaadi.

 
„Me oleme selline viis-aastaku ansambel,“ rääkis ta. „Viie aasta tagant teeme uue plaadi. Kuna on juubeliaasta käes, siis ma arvan, et neid plaate on tulemas isegi rohkem kui üks.

“Sellel aastal tuleb kindlasti Apelsini kullafond. Ja pole võimatu, et tuleb üks raamat ja pole võimatu, et tuleb üks noodikogu ja pole võimatu, et tuleb võibolla isegi DVD.“

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja