Anu Saagim Hurtsi kontserdist: väga sürr ja meeldejääv üritus

Anu Saagim Hurtsi kontserdist: väga sürr ja meeldejääv üritus

Bravuuritar ja Elu24 peatoimetaja Anu Saagim oli üks 4000st, kes käis Kalevi spordihallis süntpopiduo Hurts kontserdil. Anu sai kontserdi ajal väljas lumehangedest pissuaare külastades isegi tuttavaks bändi meeskonnaliikmetega!  

Bravuuritar ja Elu24 peatoimetaja Anu Saagim oli üks 4000st inimesest, kes käis Kalevi Spordihallis süntpopiduo Hurts kontserdil. Anu sai kontserdi ajal väljas lumehangedest pissuaare külastades isegi tuttavaks bändi meeskonnaliikmetega!

Anu jäi kontserdiga väga rahule, ainus, mis soovida jättis, oli soojendusesineja. “Sain täpselt seda, mida tahtsin ja rohkemgi veel, sest kontsert oli imearmas, poisid olid nunnult coolid ja publik ebaeestlaslikult kuum ja pöörane. Hurts meeldib eelkõige seepärast, et nad on veel kuulsusesärast rikkumata – nii siirad, nii kaunid! Kuna see oli ka Hurtsi poiste jaoks kuuldavasti meeliülendav kontsert – esmakordselt nii suure auditooriumi ees esineda, siis teadaolevalt on nad lubanudki Eestit peagi uuesti külastada. Sel juhul ootaks neilt küll pikemat kava, et saaks end ikka korralikult üles kütta. Vaid tund aega esinemist nii vingelt bändilt on sigadus!” Ainus, mis Anule ei meeldinud, oli soojendusesineja. “Hurtsi soojendaja, elektroonilise muusika viljeleja, Shirubi Ikazuchi ehk Silvi Pilt oli minu jaoks igaaaaaav! Ta ei sobinud sinna suure spordisaalitäie rahvamassi ette kohe mitte kuidagi. Tema koht on õdusas klubis, mitte 4000pealise publiku ees. Rahvast ta igatahes üles ei kütnud, ammugi siis mind,” ütleb ta. 

Kuna bravuuritar ei kavatsenud tualetijärjekorras seista, sai ta väljas põit tühendades tuttavaks ka bändi meeskonnaliikmetega!Kuna Hurts tuli lavale suht hilja, oli meil sõbrantsidega enne kontserdi algust käed-jalad tööd täis. Kahjuks puhvetis peale õlle ja siidri muud kraami ei pakutud. Seega tuli igavuse peletamiseks end nende limpsimisega rahuldada. Taoliste jookide tarbimine muudab tihedaks paraku ka tualettruumide külastamise vajaduse ja sellest algaski meie jaoks ürituse põhitrall. Kuna mitmetuhande inimese peale oli vaid üks kergendamiskoht, siis oli järjekord tohutu. Kus häda kõige suurem…, ühesõnaga, avastasime, et kui mehed käivad spordihalli piiravates lumehangedes põit tühjendamas, siis miks meie peaks kehvemad olema. Jõudsime hangede vahet joosta korduvalt. Värisema paneva operatsiooni käigus suutsime kaotada mobiili, raha, piletid ning need taas lume alt õnneks hiljem üles leida. Selles aitasid meid muuseas abivalmis Hurts`i meeskonnaliikmed Dan ja Chris – olid juhuslikult meie lemmikpissuaarideks muundunud lumehangede kõrval oleva tagaukse juures suitsu tegemas. Jõudsime aktsiooni käigus lisaks jageleda ka turvade ja korraldusmeeskonnaga ning jumal tänatud, lõpuks ikka ka Hurtsi lugude saatel tantsu vihtuda. Kõik see oli kokkuvõttes väga sürr ja pikaks, pikaks ajaks meeldejääv üritus.”

Tene Sommer

Millised on Sinu muljed kontserdist?

 

Sarnased artiklid