Anu Saagim läheb Eesti Laul finaalile Kati Tootsi kleidiga!

Täna toimus Rävala pst. 4 Buduaari turg, kuhu olid oma asju müüma tulnud mitmed Eesti tuntud ning ka vähemtuntud inimesed. Osta sai alates käekottidest kuni pesuni! Valik oli lai, asju jagus nii lastele, naistele kui ka meesterahvastele! Buduaaril õnnestus kätte saada Anu Saagim, kes andis ülevaate oma soetatud ostust Buduaari turul!

Täna toimus Rävala pst. 4 Buduaari turg, kuhu olid oma asju müüma tulnud mitmed Eesti tuntud ning ka vähemtuntud inimesed. Osta sai alates käekottidest kuni pesuni! Valik oli lai, asju jagus nii lastele, naistele kui ka meesterahvastele! Buduaaril õnnestus kätte saada Anu Saagim, kes andis ülevaate enda soetatud ostust Buduaari turul!

Kuuldavasti tingisid Kati Tootsi käest endale imeilusa õhtukleidi, mis summaga said lõpuks selle?
Summa langes 2500-lt 1400-le.

Mis sa arvad, kas siin tuli sõprus mängu?
Ma kardan, et me ei ole Kati Tootsiga eriti suured sõbrad, arvan, et võibolla saab ta kodus selle eest natukene „nahutada.“

Miks nii?
Sellepärast, et Jaan Tootsiga ei ole me üldse sõbrad, kuna ajakirja Just!-i ajal me kritiseerisime Kati ühte väga sekstravagantset kleiti ja hiljem saime tema juristilt hoiatuskirja. See oli päris tõsine ning tükk aega saagisime seda probleemi, olime sunnitud ajakirjas isegi vabanduse kirjutama. Küllap kommenteerisime seda kleiti liiga agressiivselt.

Tead sa ka ostetud kleidi ajalugu?
Jaan tõi selle Katile kuskilt reisilt kingituseks, kuid see oli talle liiga pikk ja nüüd Saagim ostis selle ära, ma ei tea, kuidas Jaan sellesse suhtub.

Kus sa kavatsed seda kanda?
Panen selle selga tänasele Eesti Laul finaalile.

Mis firma kleidiga tegu on?
See on Dolce&Gabbana looming, see on kaetud tohutute pärlite ning Swarowsky kristallidega ning kaalub selle tõttu tohutult palju, arvan, et kuskil 7kg. Meeletult raske! Võibolla on raskemgi, pean kodus kaalule panema. See ongi aga hea selle kleidi juures, kuna raskus teeb selle nii siledaks, teeb figuuri kauniks.

Kes on sinu lemmikdisainerid?
Eesti omadest kindlasti Kirill Safonov, ta on mu üks lemmikdisainereid, meeldivad tema maikad. Ma reisin palju ning eks see ülekaalulisus on tänapäeval suureks probleemiks paljudele, siis tema maikad on ideaalne kaup, mida pakkida reisidele kaasa. Number 1: sa võid kindel olla, et keegi ei jookse samasugusega sulle vastu, teiseks: need on väga maitsekad ning lahedad, mu ühed lemmikud! Siis meeldib kindlasti Aldo Järvsoo ning Katrin Kuldma, välismaa omadest… ma ei tea, ma ei vaata väga neid märgitooteid. Paraku on lihtsalt nii juhtunud, et märgitooted on kvaliteetsemad, kuid kahjuks nad ei kannata Eesti keemilist puhastust. Pean kõik oma rõivad viima Soome keemilisse, kuna meie keemilised puhastused on alla igasugust arvestust! Ma ei suuda mõelda, kui ma ostan mingi laheda asja, et kuidas ma seda nüüd siis puhastada saan? Tegelikult nüüd on Tallinnas tekkinud ainuke selline keemiline puhastus, kus sa saad kõik oma pärlite, litritega asjad täpselt sellistena tagasi nagu nad on ning see koht on Roosikrantsi keemiline puhastus! Tean ka, et mitmed Eesti moedisainerid viivad oma tooteid, mis on disainitud kristallidega või siis karusnahaga, sinna.
Milliseks ostlejaks ennast pead?
Ma olen himushoppaja! Ma olen see inimene, kes läheb poodi sisse ja kui see rõivaese hakkab minuga „rääkima,“ tahab minu oma olla, siis ma võtan teda kuulda.

Kas Kati kleit rääkis sinuga?
Jah, ta rääkis minuga, läbi Jaani.

Kati Toots kommenteeris Anu Saagimi ostu: Mul ei olnud kahju talle allahindlust teha, Anule alati!” Kas kahju ei olnud oma ilusat kleiti loovutada? Ei, mul oli hea meel näha, kui hästi see talle sobis!”

 

Buduaar.ee