Appi kui piinlik! Vaata, kuidas Eesti end turistidele reklaamib!

Appi kui piinlik! Vaata, kuidas Eesti end turistidele reklaamib!

Eestit turistidele reklaamiv veebileht visitestonia.com lööb laineid ja seda mitte heas mõttes. Nimelt on Eesti riigi turundusega tegelevad inimesed taas kord hakkama saanud sellise reklaamikampaaniaga, mis nii kohalikele venelastele kui ka eestlastele piinlikust tekitavad.  Turundusspetsialistide veebilehel Best-Marketing tunnistab oma arvamusloos reklaamiagentuuri projektijuht Veronika Pekurina, et tal on Eestimaa venelasena lihtsalt väga piinlik. “See on lihtsalt NII HALB”, ütleb ta värske “welcome to Estonia” kampaania kohta, mis peaks vene inimesi siia puhkama kutsuma. Veronika tunnistab, et 98% tema tuttavatest on samal arvamusel.

Eestit turistidele reklaamiv veebileht visitestonia.com lööb laineid ja seda mitte heas mõttes. Nimelt on Eesti riigi turundusega tegelevad inimesed taas kord hakkama saanud sellise reklaamikampaaniaga, mis nii kohalikele venelastele kui ka eestlastele piinlikust tekitavad.  Turundusinimeste veebilehel Best-Marketing tunnistab arvamusloos reklaamiagentuuri projektijuht Veronika Pekurina, et tal on Eestimaa venelasena lihtsalt väga piinlik. “See on lihtsalt NII HALB”, ütleb ta värske “welcome to Estonia” kampaania kohta, mis peaks vene inimesi siia puhkama kutsuma. Veronika tunnistab, et 98% tema lähedastest ( kellest pooled on eestlased), on temaga sama meelt.

Kas tõesti iga reklaam on hea reklaam? Lisasime teile vaatamiseks kolm klippi. Kui tunned, et tahad enamat vaadata, siis kliki SIIA.