APRILL! Buduaar pani Delfile ja Kroonikale ära. Aga sina?

27 kommentaari
APRILL! Buduaar pani Delfile ja Kroonikale ära. Aga sina?

Ega sa ju ei unustanud, et täna algas naljakuu. Ka Buduaar tegi nalja, nii sulle kui meie headele koostööpartneritele. Kui sulle täna midagi Buduaaris kahtlast tundus ja sa pole kindel, kas said tünga või mitte, siis kliki see uudis uuesti lahti- kõikide tüngauudiste all on sulle väike tervitus- APRILL!

Ega sa ei unustanud, et täna algas naljakuu? Ka Buduaar tegi nalja, nii sulle kui meie headele koostööpartneritele. Kui sulle täna midagi Buduaaris kahtlast tundus ja sa pole kindel, kas said tünga või mitte, siis kliki see uudis uuesti lahti – kõikide tüngauudiste all on sulle väike tervitus – APRILL!

Muuhulgas läksid meie aprillinaljade õnge ka Delfi meelelahutusleht Publik ja Kroonika, kes meie tehtud naljauudised Carolast, Kristjanist ja Jessica Albast oma lugejatele avaldasid.  Samuti oli aprillinali see, et Helena-Reet soovib saada kuulsaks Ladina-Ameerikas.

Ja muide, Jessica Albal juukseid ei lõigatud 10 miljoni dollaei eest maha imekääridega ning karastusjoogid ei tee rindu väiksemaks!

Ilusat naljakuud sulle, armas buduaarikas!

Ootame Sinu kommentaare, millist tünga tegid täna sõpradele ja kas langesid ise mõne aprillinalja ohvriks!