Aprillikuise Buduaar Girls Nighti peo särtsakaimaks valiti pildil nr 9 olev neiu

Aprillikuise Buduaar Girls Nighti peo särtsakaimaks valiti pildil nr 9 olev neiu

Buduaari üllatusi täis pidudesari Buduaar Girls Night leiab aset iga kuu viimasel laupäeval klubis Teater ning on kõikidele naistele alati tasuta. See on üritus, kust ei puudu kunagi seksikad meestantsijad, šampanja ning mis kõige olulisem – palju ilusaid ja toredaid naisi. Loodetavasti tuleb nendele pidudele alati kokku ka palju buduaarikaid, kes meie B-turul, foorumis või kommentaariumites suhtlevad. Buduaar valis aprillikuisest peogaleriist välja kaksteist kõige särtsakamat naist, kelle seast Sina, kallis lugeja, saad valida välja oma lemmiku ja talle oma hääle anda. Võitjale on Buduaar välja pannud toreda auhinna.

Buduaari üllatusi täis pidudesari Buduaar Girls Night leiab aset iga kuu viimasel laupäeval klubis Teater ning on kõikidele naistele alati tasuta. See on üritus, kust ei puudu kunagi seksikad meestantsijad, šampanja ning mis kõige olulisem – palju ilusaid ja toredaid naisi. Loodetavasti tuleb nendele pidudele alati kokku ka palju buduaarikaid, kes meie B-turul, foorumis või kommentaariumites suhtlevad.

Buduaar valis aprillikuisest peogaleriist välja kaksteist kõige särtsakamat naist, kelle seast Sina, kallis lugeja, saad valida välja oma lemmiku ja talle oma hääle anda. Võitjale on Buduaar välja pannud toreda auhinna.

Võitja selgunud! Sel korral valisid Buduaari lugejad Buduaar Girls Night peo särtsakaimaks tüdrukuks pildil number 9 oleva neiu. Palju õnne võitjale ka Buduaari tiimi poolt! Selleks, et auhind kätte saada, palume võitjal Buduaariga ühendust võtta kahe nädala jooksul. Auhinnaks on sel korral RICH Pure Luxury raviõli juustele!

Buduaari kontaktid:

email: info@buduaar.ee

kontaktnumber: (+372) 617 71 58

aadress: Narva mnt 13, II korrus