ÄRA LASE VÕIMALUST käest! Temaga kohtumine muudab sinu elu!

Lisa kommentaar
ÄRA LASE VÕIMALUST käest! Temaga kohtumine muudab sinu elu!

Sri Mata Amritanandamayi, kes on üle maailma tuntud Amma nime all, sündis 27. septembril 1953 Lõuna-India väikeses kalurikülas Keralas. Tema nimeks sai Sudhamani, mis tõlkes tähendab Ambroosia Juveel või Puhas Juveel.

Ta oli väga ebaharilik beebi, kelle nahk oli sündides tumesinine ja muutus normaalseks alles mitme kuu pärast. Sudhamani ei nutnud nagu vastsündinud tavaliselt ja kui ema Damayanti talle otsa vaatas, siis vaatas laps vastu ning naeratas. Ta hakkas rääkima, olles kuue kuu vanune ja sama vanalt hakkas ta ka kõndima. Juba lapsena laulis ta lakkamatult pühasid nimesid.

Sudhamani igatsus Jumaliku Ema järele oli väga suur. Ta hüüdis tunde tema nime, laulis ja palvetas. Ühel päeval juhtus midagi hämmastavat. Jumalik Ema ilmus tema ette, ta säras nagu miljon päikest. Sel hetkel sulandusid nad üheks ja enam ei olnud vahet Sudhamani ja Jumaliku Ema vahel. Sellest hetkest alates kutsutaksegi teda Ammaks (Ema).

Amma annab darshani (õnnistus, mis tuleneb pühaku nägemisest) läbi kallistuse sadadele tuhandetele inimestele. Tänaseks, kui ta on 64aastane, on ta kallistanud juba 34 miljonit inimest. Kui inimesed tulevad tema juurde, nad põlvitavad tema ette ja ta hoiab igaüht oma käte vahel. Just nagu ema armastab oma lapsi, nii armastab Amma kõiki inimesi. Kuid tema armastus on lõpmatult palju sügavam ja tugevam kui ühelgi tavalisel emal. Amma õnnistab kõiki, lohutab ja aitab vähendada inimeste kannatusi.

India vaimuliku juhi Amma Soome külaskäik toimub 1.-2. detsembril Fat Pipe Keskuses Helsinkis Myllypuros. 

Osalemine tasuta!

Loe täispikka artiklit ja lisainfot siit