Ardo Kaljuvee naudib nii romantikat Tallinna vanalinnas kui ka puhkust Tahitil

Noor ja mainekas 32aastane eesti fotograaf Ardo Kaljuvee, kes juba mõnda aega lastekodusid heategevusega toetab neile mitu korda aastas korjandusi organiseerides, tahaks ikka ja jälle naasta Taisse, kuid tiheda töögraafiku tõttu piirdub hetkel puhkusega Eestis. Buduaarile rääkis Ardo, et parim viis lõõgastumiseks on lihtsalt linnast eemale loodusesse sõita ja rahu nautida.

Noor ja mainekas 32aastane eesti fotograaf Ardo Kaljuvee, kes juba mõnda aega lastekodusid heatege-vusega toetab, neile mitu korda aastas korjandusi organiseerides, tahaks ikka ja jälle naasta Taisse, kuid tiheda töögraafiku tõttu piirdub hetkel puhkusega Eestis. Buduaarile rääkis Ardo, et parim viis lõõgastumiseks on lihtsalt linnast eemale loodusesse sõita ja rahu nautida.

“Tegelikult unistan pidevalt võimalusest Taisse naasta, sel korral muidugi puhkama, mitte elama,” leiab Ardo, et Taimaa on talle vägagi südamelähedaseks saanud, kuid tööd on lihtsalt niivõrd palju, et aja leidmisega on raskusi ja tööd peab ju ikka tegema.

“Suusataja-tüüp ma kohe kindlasti ei ole, pigem pelgan külma kliimat, samuti ei tahaks sattuda sõjakolletesse, ei usu, et seal midagi vaadata oleks,” lisab Ardo, et turvalised puhkusreisid soojale maale on tema jaoks parimad, sõjakolletesse fotograafiametit pidama minna mees kohe kindlasti ei kavatse.

“Aga olgem ausad, Tahiti ja Bora Bora, sinna läheks iga hetk tagasi, täpselt teisel pool maakera, sukeldumine ookeanisügavustesse koos haikaladega! Lihtsalt unustamatu, fantastiline,” nendib fotograaf, et on kohti, kuhu tõesti alati tagasi tahaks. “Samas kui puudub aeg ja võimalus kaugele reisida, siis rahulikud jalutuskäigud Tallinna vanalinnas ja seda just pigem õhtuhämaruses, see on ju ülimalt mõnus,” leiab Ardo, et kõige olulisem on siiski seltskond, kellega aega veedetakse. 

Karin Karu