Armastatud Eesti fotograaf Indrek Galetin naudib uut ametit Londoni sushirestoranis

Armastatud Eesti fotograaf Indrek Galetin naudib uut ametit Londoni sushirestoranis

Indrek Galetin on noor Eesti fotograaf, kelle 2008. aastal avatud isikunäitus «Vahet pole – Amour» tekitas palju furoori ja meediakõmu. Piltidel sai näha alasti Eesti staare alates Piret Järvisest, Liis Lassist ja lõpetades Eesti Playboy esimese kaanestaari Beatrice’iga. Tänaseks on Eesti ajakirjanduses ilmunud tuhandeid tema fotosid, sadu fotoseeriaid, kümneid ja kümneid kaanepilte. Indrek Galetin ise aga elab juba pikemat aega hoopis Londonis. Buduaarile räägibki noormees lühidalt oma sealsest elust ja tegemistest. Lisaks oli Indrekul eile, 24. oktoobril ka sünnipäev.  

Indrek Galetin on noor Eesti fotograaf, kelle 2008. aastal avatud isikunäitus «Vahet pole – Amour» tekitas palju furoori ja meediakõmu. Piltidel sai näha alasti Eesti staare alates Piret Järvisest, Liis Lassist ja lõpetades Eesti Playboy esimese kaanestaari Beatrice’iga. Tänaseks on Eesti ajakirjanduses ilmunud tuhandeid tema fotosid, sadu fotoseeriaid, kümneid ja kümneid kaanepilte. Indrek Galetin ise aga elab juba pikemat aega hoopis Londonis. Buduaarile räägibki noormees lühidalt oma sealsest elust ja tegemistest. Lisaks oli Indrekul eile, 24. oktoobril ka sünnipäev.

Indrek, kus sa praegu elad ja mis tööd sa teed?

Alates 2011. aasta maist elan Euroopa pealinnas Londonis. Seoses sellega täitus minu elu üks suurimaid unistusi. Olen õnnelik inimene ja kõik on peaaegu täiuslik. Töötan ühes Londoni kesklinnas asuvas sushi-restoranis nimega “Itsu”. Tegu on väga rikkalikku ja tervislikku menüüd pakkuva kiirtoidurestoraniga, mida soovitan kõigil, kes Londonisse satuvad, kindlasti külastada! Rohkem infot leiab siit .  

Kas tegeled veel fotograafiaga? Londonis on palju paparatsosid ehk siis kuulsusi jahtivad fotograafe, kes sel viisil kopsakat raha teenivad. Kas oled ka seda ametit proovinud? 

Kahjuks ei ole fotograafia hetkel minu põhiline sissetulekuallikaks, küll aga näen vaeva selle kallal, et saaksin tulevikus ainult oma loomingule pühenduda. Fotograafiat ei ole ma unarusse jätnud! Põhitöö kõrvalt tegelen erinevate projektidega, millel saate silma peal hoida minu Facebooki lehel siin . 

Mis puutub niinimetatud paparatso ametisse, siis las kõmufotograafia jääb teiste teha, minule ei paku see pinget.

Sul oli eile, 24. oktoobril sünnipäev, kuidas seda tähistasid?

Ma ei ole enam eriline sünnipäevade tähistaja, otsustasin pigem Regent’s Park´i jalutada, et sealseid luiki ja parte toita. See on mõnus stressimaandaja ja annab alati energiat kogu päevaks. Õhtul võtsin veel ette küpsetamise, et külalistele maitsvat sünnipäevakooki pakkuda. 

 

Karin Karu

Vaata allpool ka pildigaleriid!