Armastatud fotograaf Indrek Galetin veedab oma unistuste jõulud perekeskselt!

Andekas Eesti fotograaf Indrek Galetin, kelle 2008. aastal avatud isikunäitusel «Vahet pole - Amour» sai näha alasti Eesti staare alates Piret Järvisest, Liis Lassist ja lõpetades Eesti Playboy esimese kaanestaari Beatrice’iga, mis omakorda meedias ka palju kõneainet tekitas, naudib juba mõnda aega elu Londonis. Lisaks igapäevatööle tegeleb noormees entusiastlikult oma suure kire - fotograafia edasiarendamisega. Buduaar uuris, kuidas ja kas üldse kiire elutempoga Indrek sel aastal jõulupühi tähistada jõuab.

Andekas Eesti fotograaf Indrek Galetin, kelle 2008. aastal avatud isikunäitusel «Vahet pole – Amour» sai näha alasti Eesti staare alates Piret Järvisest, Liis Lassist ja lõpetades Eesti Playboy esimese kaanestaari Beatrice’iga, mis omakorda meedias ka palju kõneainet tekitas, naudib juba mõnda aega elu Londonis. Lisaks igapäevatööle tegeleb noormees entusiastlikult oma suure kire – fotograafia edasiarendamisega. Buduaar uuris, kuidas ja kas üldse kiire elutempoga Indrek sel aastal jõulupühi tähistada jõuab.

“Sel aastal omavad jõulud minu südames eriti olulist kohta, sest esimest korda saan veeta pühad oma pere ja sõprade seltsis just siinsamas, Londonis,” ei oska Indrek oma rõõmu tegelikult sõnadesse pannagi. “Kindlaid plaane pole veel teha jõudnud, kuid alates 17. detsembrist saan lõpuks kätte oma raske töö ning vaevaga teenitud kahenädalase puhkuse,” sõnab noormees, et kauaoodatud puhkus on kohe kindlasti välja teenitud.

“Igal juhul soovin külastada Hyde Parkis asetleidvat “Winter Wonderland´i” ning nautida uisutamist. Shoppamist kui sellist ma absoluutselt ei salli, seega poodides ringi kolamas mind kohe kindlasti ei leia,” avaldab Indrek plaanid, mis tal jõuludeks seatud.

“Jõulud on minu jaoks vaikne püha, mida soovin ennekõike veeta koos perega, nautides kodusolemise lihtsust ja lähedaste seltsi,” ei pea Indrek kaua mõtisklema teemal, mida tema jaoks tähendavad jõulud.

Karin Karu