Armsad FOTOD! Saatejuht Kairi Rondo kass sai pojad!

Saatejuht Kairi Rondo (29) on alati olnud suur loomaarmastaja ning hiljuti täienes Kairi niigi suur koduloomade arv veelgi - kass nimega Paste tõi ilmale kuus poega, kes tänaseks on neljanädalased. Esimestel nädalatel varjas Paste oma poegasid laudas ning Kairil kulus päris kaua aega enne, kui ta kassipoegade asukoha kindlaks tegi, rääkis Kairi Buduaarile. 

Saatejuht Kairi Rondo (29) on alati olnud suur loomaarmastaja ning hiljuti täienes Kairi niigi suur koduloomade arv veelgi – kass nimega Paste tõi ilmale kuus poega, kes tänaseks on neljanädalased. Esimestel nädalatel varjas Paste oma poegasid laudas ning Kairil kulus päris kaua aega enne, kui ta kassipoegade asukoha kindlaks tegi, rääkis Kairi Buduaarile. 

Ligikaudu aasta tagasi võttis Kairi endale Facebooki kaudu kaks emast kassi, kes said nimeks Copy ja Paste – viimane neist tõi ilmale vahvad kiisupojad!

Kairi avastas kiisupojad tänu sellele, et neli neist olid lauda teiselt korruselt alla kukkunud – kiisudega ei juhtunud midagi. “Läksin lauta ja leidsin sealt neli imearmsat kiisupoega, viisin nad üles teisele korrusele ema juurde, kes pärast seda kiisud veel hoolikamalt ära peitis. Seda, et kassipoegasid on kokku hoopis kuus, sain teada alles hiljuti. Nüüd on neil kõigil silmad lahti, nad joovad ja söövad juba iseseisvalt, seega tõin kõik kuus kiisut tuppa ära,” naerab Kairi rõõmsalt.

Kiisupoegade isa on suurt kasvu punane naabrikass. “Väga lihtne oli aru saada, kes kassipoegade isa on, sest nad on kõik punast värvi, või siis pigem punase ja oranži segu,” ütleb Kairi.

Ühe kassipoja jätab Kairi endale ning kaks kassi on juba broneeritud. “Hetkel otsivad kodu kolm imearmsat kiisupoega, nad on kõik väga energilised ja vahvad. Ehtsad maakassid, kes saavad ise hakkama,” tõdeb Kairi.

Kui keegi on huvitatud armsa kiisupoja võtmisest, siis saatke email [email protected]

Vaata armsaid pilte Kairi kassipoegadest allpool!

Esimesel fotol on vanemad kiisud Copy ja Paste, teistel Paste’i pojad!

Karin Karu